Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan munkahelyet,...

Ismertek olyan munkahelyet, ahol kifejezetten elfogadóak a melegekkel?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem feltűnősködöm. De nem szeretnék hazudozni meg szorongani sem a munkahelyemen.

Ja és a "melegbár" válaszokat, ha lehet mellőzzük! :D

Budapesti vagyok.



2019. máj. 19. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
10-es leírta az igazságot! Dehogy akarnak a melegek a magánéletükről beszélni, ők azok akik leginkább lapítanának. Csakhogy munka közbe 8 órán az megy, ki hogy dugja a macáját, hogy dugná a képen lévőt, nézd má, ott megy egy bige, te mé nem nézed... Meg ki hányra megy az óvodába a gyerekért, meg hova mennek hétvégén, és ti hova mentek, mért nincs még barátnőd? De azt a bigéd dugnád nem? Mért nem nézed a focit? Uzi-e vagy? ... Volt ahol egyszerűen nem tudták feldolgozni, hogy valaki nem drukkol egyik csapatnak sem, fogták magukat, és választottak neki csapatot, aztán azzal izélték, hogy a csapata kikapott, az illetőnek meg persze arról se volt fogalma, hogy a "csapata" eszik-e vagy iszik. Kezdhetnék a heterók magukon gyakorolni a mi való a munkahelyre / kocsmába / hálószobába témát. Igen azt kéne nekik!
2019. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Csakhogy munka közbe 8 órán az megy, ki hogy dugja a macáját, hogy dugná a képen lévőt, nézd má, ott megy egy bige, te mé nem nézed... Meg ki hányra megy az óvodába a gyerekért, meg hova mennek hétvégén, és ti hova mentek, mért nincs még barátnőd? De azt a bigéd dugnád nem? Mért nem nézed a focit? Uzi-e vagy?"


Bocs, de MILYEN munkahely az ilyen? Több helyen dogloztam már, de ilyen primitív bandával sehol nem találkoztam.

2019. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok. Nálunk sem megy azért ilyen szinten mint a #11-esnél. De a családi állapotra igenis rákérdeznek. És azt gondolom ez valahol természetes. Hisz együtt vagyunk napi 8-10 órát. Valahol természetes, hogy tudunk alap információkat egymás magánéletéről is. A probléma nem ezzel van. A probléma azzal van, hogy ezek a kérdések, a család témája teljesen természetes beszédtéma mindenhol mindaddig amíg ki nem derül, hogy valaki meleg. Mert ha az, és nem rejti véka alá akkor már egyből azzal a váddal van illetve, hogy "reklámozza" a szexuális orientációját. Persze az nem reklámozás, amikor egy hölgy az új pasija képét mutogatja, vagy amikor egy férfi az új barátnőjéről mesél. Arra próbáltam rávilágítani, hogy mennyire álszentek a melegeket érő vádak.

Én értem, hogy sokaknak még ha nincsenek is ellenérzéseik a melegekkel kapcsolatban kellemetlen lehet a szituáció de az az igazság, hogy ez a kellemetlen érzés az esetek többségében csak egy rövid ideig tart. Mert az értelmesebbje gyorsan megérti, hogy az ember nem a szexuális szokásait kívánja megosztani a munkatársaival csak egyszerűen a kérdésre válaszol ami a családi állapotára vonatkozott. Tapasztalat, hogy aki már volt hasonló szituációban annak egyáltalán nem okoz problémát a helyzet. Elintézik annyival, hogy "Ááááá, a szomszédban is lakik egy meleg pár. Nincsen abban semmi!" És megy a beszélgetés tovább. Az új/a szokatlan mindig félelmetes, de ha ideológiát gyártunk hozzá ahelyett, hogy megértenénk akkor az is marad, sőt csak rosszabb lesz a helyzet.

2019. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van egy leszbikus ismerősöm, aki azt állítja, hogy mindenhol elmondja kb az első nap, hogy mi a helyzet, és még soha semmilyen problémája (gúnyos beszólás, stb) nem volt belőle.


Állítása szerint az embereket baromira nem érdekli a másik ember szexualitása.

2019. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Funzine magazinba író esetleg. Vagy média TV ott sok van. Esetleg egyetemen asszisztens ELTE TTKn majdnem mindenki meleg volt és nem szálltak rájuk.
2019. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!