Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogy reagálnátok le egy...

Ti hogy reagálnátok le egy vezetői döntést, ha tudnátok, hogy azért teszi, hogy megszívasson? Kultúráltan természetesen. Hogy lehetne?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez így nettó butaság.

A vezetőnek az az érdeke, hogy segítse a munkádat, hogy több bevételt termelj, tehát neki is jobb legyen. Ha egy vezető direkt ellened tesz valamit akkor fel kell mondani, mert komoly gondok vannak fejben és saját magatokat szivatjátok.


Ha viszont egyszerűen csak szerintem rossz döntést hoz, akkor finoman jelzem, hogy szerintem valami más jobb megoldás lenne. Ha azt mondja döntött és így csináljuk, akkor egyrészt kussolok és csinálom, mert így is-úgy is 8 órát dolgozom, mindegy mit csinálok, másrészt ha már felépített egy akkora vállaltot amekkorát, akkor bízok benne annyira, hogy tudja mit csinál. Bónusz, a rossz döntés is jobb, mint a döntésképtelenség.

2019. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elő szoktam venni az észérveimet, és addig bombázom velük nyilvánosan, amíg egyértelmű nem lesz, hogy semmi más célja nincs, csak az én szívatásom. Aztán megcsinálom, amit kell, hogy megmutassam, nem sikerült a célját elérni.
2019. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összeszedem az ész érveimet és elmondom szerintem ez miért nem oké. Ha ez nem használ, akkor le is írom neki emailben. Innentől kezdve nagyjából bármi történik én nem érzem felelősnek magam, hisz tudom, hogy én jeleztem...

Egyébként ha nem hülyeség és belefér az időmbe, akkor megcsinálom. Nekem aztán tök mindegy, hogy értelmesen töltöm e az időmet, vagy csicska feladatokkal, a fizetésemet úgyis megkapom. Az ő bajuk, ha ennyi pénzért nem használják ki az eszemet. :P

2019. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer előfordult, elő fog fordulni máskor is.

Én felmondtam, amikor észrevettem, hogy ilyesmi történik.

2019. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!