Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire kamuk a fizetett...

Mennyire kamuk a fizetett kérdőívek?

Figyelt kérdés
Kiadott a youtube egy reklámot, amiben elhangzott, hogy kérdőívek kitöltésével lehet kapni kuponokat, pénzt lehet keresni. Nyilván nem akkora összeget, de azért kíváncsiságból megcsinálnékegyet, csak kicsit parázok, hogy megadom néhány adatomat és visszaélnek velük. Szóval akinek van ezzel tapasztalata, kérem mesélje el! :)
2019. máj. 20. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Amennyire csak lehetseges, annyira kamuk. Lehet, hogy 'fizetnek', de az orabered, amit azzal a rabszolgamunkaval megkeresel, nagyjabol 100 forint lesz, de inkabb kevesebb. Szamold ki, megeri-e...
2019. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én ebből még pénzt nem láttam, egyet kitöltöttem, de semmi reakció hogy hogyan tovább. Kamu szerintem.
2019. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én csak olvasgattam róluk. nem úgy tűnik mint ami megéri, a reklámnézős vackok ugyanaz. Hülyeségekhez van kötve, ha belépsz egy ilyen oldalra lényegi információt nem is ad csak annyit látsz, hogy egy kérdőívért akár 2500-ft-ot is fizetnek. A valóságban ez sem garantált és a kifizetés többnyire egy minimum összeghez van kötve. A kérdőívek kitöltése gyakran több időbe telik mint amit becsültnek írnak.

Legyen az, hogy átlagban kapsz 800ft-ot és 20k után fizetik ki, ha 40-60 perceket kockulsz közel 25 órát kell a gép előtt ülnöd mielőtt egy vasat is látsz.

2019. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"kíváncsiságból megcsinálnékegyet"


Azzal még nem mész semmire, ha egyet megcsinálsz, 20-200 Ft között fizetnek egy kérdőívért, viszont hogy kifizessenek, MOBROG-nál pl 1500 Ft-ot, JTN-nél 7600 Ft-ot kell gyűjtened. Ha resgisztrálsz, kapsz hetente 3-6 értesítészt kérdőívről, abból talán 1-2-nél megfelelő célcsoport leszel és hosszú hónapokig gyűjtögethetsz a virtuális számládon, mire pénzt látsz.

Engem mindegyik kifizetett, bár JTN-nél hosszabb volt az átfutás, mint ígérték.

Az adataimat persze meg kellett adni (nem, kor, irányítószám, munkahely típusa, háztartás bevétele, kivel élek, vagyoni helyzet), mert ez alapján tudtak minél inkább nekem való kérdőíveket küldeni, viszont nem tapasztaltam semmilyen káros következményt ezen adatok megadásából.

2019. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon
2019. máj. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is feldobta XD, veled ellentétben én el is olvastam és a kuponokról 2 perc után kiderült, 24 órán belül fel kell használni, ráadásul csak egy amerikai boltban lehet, kapnál 3 dollár kedvezményt egy 2999 dolláros TV-ből...


KÖSZI KIHAGYOM!

2019. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
MOBROG valóban fizet, szépen gyűlik az összeg a számládon, de NAGYON lassan. Én szerintem 2-3 éve regisztráltam, és most van nagyjából 5 ezer Ft-om. Hetente kb. jön 1-2 email, hogy alkalmas LEHETEK egy kérdőívra. Ezeknek a fele nagyjából azzal indul/végződik, hogy nem én vagyok a célcsoport. Szóval baromira nem lehet erre építeni.
2019. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Amennyire csak lehet, vagyis HAMISÍTJÁK a kérdőíveket, ha nem az ő kedvük szerint válaszolok egyből kidob és a pénzt sem kapom meg akkor sem ha egy félórás kérdőív utolsó kérdésénél vérzek el.
2019. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!