Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak? Nekem ez a...

Mit csináljak? Nekem ez a sors jutott?

Figyelt kérdés
Már alig van pénzem, albérletet is vizetek. Ma voltam állás interjún de csak nekem nem sikerült:( ebben a hónapban már 2 szer nem jött össze, valamiért nem jön össze semmijen munka pedig próbálkozom, egyszerűen már annyira stresszelek tőle, már több mint 13 felvételin voltam és mind interjún ment el. Pedig normálisan beszélek amire tudok válaszolak de nem kapok eszélyt senkitől, már assem tudom hogy én ki vagyok 'egy senki'. Alig máradt 2 hónapnyi pénzem, szüleimmel sem jó a kamcsolatom. Nem tudom mit kezdjek, egyszerűen senki nemad egy esélyt:( 21 F
2019. máj. 21. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen pozíciót keresel, milyen végzettséged van? Nyelvismeret?
2019. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak 10 nem jártam ki a sulit, mert szüleimmel megváltozott a kapcsolatom apám meg nem szeretett szinte soha, ezért is költöztem el. Betanított jellegű munkát kerestem eddig.
2019. máj. 21. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor kezdetnek iratkozz be az esti iskolába, és szerezd meg az érettségit vagy egy szakmát. Emellett próbálj meg elmenni az építőiparba. Az iszonyúan fut most, és sok dolgot megtanulhatsz a kőműves, vizes, gázos stb mellett.
2019. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig szaktudást nem igénylő munkából rengeteg van a neten. Próbálkozz mindenhova jelentkezni, egyszercsak felvesznek. Munkaügyi központban voltál? Alkalmi munka? Minden lehetőséget meg kell ragadni ha nincs tartalék pénzed.
2019. máj. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
minden második gyorsétterembe mosogatót keresnek
2019. máj. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor marad a munkaügyi kp, mert ott el lehet végezni -amikor indul - a kimaradt iskolákat vagy valóban estin érettségizni, hogy min. az meglegyen.
2019. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!