Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SSC-ben HR vezetői poszton...

SSC-ben HR vezetői poszton milyen fizetést lehet kérni?

Figyelt kérdés
Budapesten van a munka. Félreértések elkerülése miatt, a nővérem pályázik rá, 12 év munkatapasztalata van, diplomával, folyékony angol és német nyelvvel. Én csak kiváncsi vagyok mi a realitás, mit adhatnak. Rábeszélném inkább hogy ilyen nyelvtudás mellett próbálja ki magát külföldön (egyedülálló)
2019. máj. 21. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha van 12 év tapasztalata, akkor nagyjából tudnia kell, hogy milyen fizetést lehet egy ilyen munkáért kapni/kérni.

Max. egy olyantól kapsz hiteles választ erre, aki egy SSC-ben HRes, a többiek max. tippelnek, de én nem adnék arra amit valami vadidegen ide beír miután a hasára ütött.

Én dolgoztam SSC-ben, nem SSC-ben, de nem mint HRes így fogalmam sincs mennyit keres egy HRes.

2019. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudok olyan helyet, ahol 1 millió környékén vették fel a HR vezetőt. Nyilván cégtől is függ, ez eleve egy jól menő cég volt, ahol a többi alkalmazottat is rendesen megfizetik; illetve maga a poszt is teljes EMEA-t lefedte, ténylegesen HR stratégiával, bérstratégiával stb.

Utaznia egyébként szinte biztosan kell, de ha tényleg megfelelne egy ilyen pozira, teljesen felesleges külföldre mennie, mert itt is tud annyit keresni, amiből megél.

2019. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a kispolgári mentalitást, hogy aki beszél nyelveket azonnal menjen külföldre, miközben lassan senki nem beszél itthon németül, és annyit lehet a nyelvtudást igénylő állásokban kérni, amennyit nem szégyell.


A HR vezető 800-1200e br körül keres, de ez nagyon sok mindentől függ (pontosan hol van a struktúrában, mekkora a felelősségi köre etc.)

2019. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tesóm pontosan tudja mennyit akar kérni, csak én nem tudom, nálunk nem szokás a családban ezt elmondani. Jót akarok neki, mert van olyan haverom aki a diplomáival itthon 300 ezret keres, németeknél meg 4 ezer eurót kaphatna.
2019. máj. 22. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjál meg, a HR vezető nem az a szint, mint a haverod.
2019. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Aki nem tudja mennyit kérjen egy HR vezetői állásra jelentkezve az alkalmatlan az állásra.
2019. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tudja elolvasni a kérdést, ne írjon választ sem.
2019. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Hr-eseknek max. csontot dobnék.Feleslegesek,csak a pénzt viszi az összes.Húgyagyú körömreszelős tyúkok állása,a modern titkárnők,recepciósok.
2019. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Jézusom, és ahelyett hogy megkérdeznéd a saját testvéredet inkább Gyakorikerdeseken irogatsz. Mi ez a proli mentalitás? Nem, nem kell mindenkit külföldre zavarni, erősen tévedésben vagy.
2019. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
8: HR nélkül nem működik ma már nagyobb cég, ezzel azért legyünk már tisztában.
2019. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!