Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi egy reális nettó fizetés...

Mi egy reális nettó fizetés mester diplomával mint marketinges?

Figyelt kérdés
Körübelül két éve költöztem haza külföldről és nagyon bennem van hogy menjek is vissza. Azóta dolgoztam egy évet egy médiaügynökségnél, és csináltam egy mester diplomát marketingből. Az alapszakot külföldön végeztem, ott is nőttem fel, az angol tudásom anyanyelv szintű, és abban reménykedtem hogy így nem lesz nehéz elhelyezkedni itthon. Azt hiszem tévedtem... A médiaügynökségi élet nem nekem való, nem szerettem, otthagytam. Azóta próbálok más munkát találni de nem megy. Dolgoztam egy hónapot egy hypermarketben is, de ott rengeteg volt a túlóra (kb napi 12 óra, 8 helyett), így felmondtam. Bárhova megyek, bármilyen multihoz, elköldenek és azt mondják hogy nettó 200 ezer amit kérek az sok. Tényleg sok ez? És hol van olyan munkahely ahol megbecsülik az embert, nem dolgoztatják túl és rendesen meg is fizetik? Van egyáltalán ilyen? Nagyon el vagyok keseredve. :(

#külföld #marketing #diplomás fizetés #gazdasági és management #rendes cég
2019. máj. 22. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Külföldön...
2019. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
A marketinges szakma nem jó semmire.200k pedig nem sok.Persze ehhez olyan munkát is kell végezni,aminek van értéke.Számítógép előtt kummantásra ne számolj sokat!
2019. máj. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor mit gondoltok, kezdjek valami más szakmába? Merre induljak?
2019. máj. 22. 13:36
 4/17 anonim ***** válasza:
#2 Nekem elég jól bejött a marketing, de egy kívülálló biztos jobban tudja. :D
2019. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, nem vagyok marketinges, de corvinuson végzett (sima BSC-s) diplomás ismerősöm van kettő akik reklámügynökségnél sales-esek és 4-500 között keresnek + negyedéves bónusz 1M felett.
2019. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Na megjöttek a vérpistikék a milliós fizetésekkel.

Azt nekem ne add be utolsó kettő hogy ez a teljes sztori.

Mit tudnak azok az illetők amit egy átlagos marketinges nem? Kapcsolataik vannak?

Valahogy ezt kihagytátok a történetből.

2019. máj. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tudom, nem vagyok marketinges, de corvinuson végzett (sima BSC-s) diplomás ismerősöm van kettő akik reklámügynökségnél sales-esek és 4-500 között keresnek + negyedéves bónusz 1M felett."


Nem önmagában a diploma miatt keresnek ennyit ez borítékolható.

Csak a részleteket nem ismered.

2019. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#6 Én aztán nem fárasztom magam, azt hiszel el amit akarsz.
2019. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Én pont ezekre a részletekre lennék kiváncsi... hogy mi az amibe én nem látok bele. Egyszerűen felfoghatatlan számomra hogy 200,000 tényleg sok legyen mint kezdő bér. Tudni szeretném mit csinálok rosszul, merre induljak.
2019. máj. 23. 08:25
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

#8 azért 2 dolgot lássunk be:

1. Nem átlagos esetről írtál.

2. Ilyenkor illene leírni miben emelkedik ki az adott egyén a tömegből.

Mert marketingesként sajnos a 200 nettó soknak számít egy átlagos pályakezdő esetén.

2019. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!