Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi egy reális nettó fizetés...

Mi egy reális nettó fizetés mester diplomával mint marketinges?

Figyelt kérdés
Körübelül két éve költöztem haza külföldről és nagyon bennem van hogy menjek is vissza. Azóta dolgoztam egy évet egy médiaügynökségnél, és csináltam egy mester diplomát marketingből. Az alapszakot külföldön végeztem, ott is nőttem fel, az angol tudásom anyanyelv szintű, és abban reménykedtem hogy így nem lesz nehéz elhelyezkedni itthon. Azt hiszem tévedtem... A médiaügynökségi élet nem nekem való, nem szerettem, otthagytam. Azóta próbálok más munkát találni de nem megy. Dolgoztam egy hónapot egy hypermarketben is, de ott rengeteg volt a túlóra (kb napi 12 óra, 8 helyett), így felmondtam. Bárhova megyek, bármilyen multihoz, elköldenek és azt mondják hogy nettó 200 ezer amit kérek az sok. Tényleg sok ez? És hol van olyan munkahely ahol megbecsülik az embert, nem dolgoztatják túl és rendesen meg is fizetik? Van egyáltalán ilyen? Nagyon el vagyok keseredve. :(

#külföld #marketing #diplomás fizetés #gazdasági és management #rendes cég
2019. máj. 22. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 Ahogy neked is illene leírnod mint első hozzászóló, hogy akkor hány ügynökségnél jártál mostanában, és pontosan milyen típusú munkára jelentkeztél mostanában, ugyanis te állítottál először valamit. Én meg cáfoltam, hogy ez nincs így. Az, hogy a fejedben van egy összeg, és te azt tartod reálisnak, még nem feltétlen van úgy.
2019. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"200,000 tényleg sok legyen mint kezdő bér"


Nem sok, de hidd el, nem fognak ennyit fizetni sehol, ha nem valami keresettebb szakmád van.

DE!

Pár hónap/1-2 év múlva simán nőhet a fizetésed ennél jóval magasabb szintre is. Feltéve, hogy jól végzed a munkád és releváns tapasztalatot szerzel.

Szóval ne egyből akarj nagyot fogni, hanem haladj felfelé.

Kezdőként inkább a (munka)tapasztalat megszerzését nézd, ne a fizetés mértékét.

2019. máj. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%
200 nettó hol? Vidéken ez reális fizetést marketingesként, de Budapesten hülye vagy, ha 250 alatt elfogadod. Multiknál még kicsit többet is megadnak akár. A 4-500 pedig amit az egyik válaszoló említett teljesen reális 5-6 éven belül. Sőt ennél jóval nagyobb összegeket is haza lehet vinni x év tapasztalattal.
2019. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Én tényleg nem érten néha magam, hogy minek fáradok azzal, hogy leírom azt, hogy nem mindenki keres 200 nettó vagy az alatt. :D Igenis vannak milliós fizetések kapcsolatok, lopás, csalás és hazugság nélkül, pusztán azért, mert jó vagy valamiben. És nem felsővezetőként, de még csak nem is középvezetői poziban. Mindegy, higgyetek amit akartok és pontozzatok le.
2019. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Látom lepontoztatok,markecinkerek..fáj a valóság?
2019. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogy miért jó az valakinek, ha tagadásban él. Nagyon korlátoltnak kell lenni ahhoz, hogy valaki lepontozza a 13-as kommentem, hiszen ez tény. Aki kételkedik bátran nézze meg a Hays Salary Guide-ot például, de aki életében járt multinál, az is tudja, hogy igazam van. Ennyire összemegy a farkatok tőle, hogy a marketing egy remek szakma, magas fizetéssel? :)
2019. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
minimálbér + kafetéria
2019. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!