Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem akarok Magyarországon...

Nem akarok Magyarországon maradni, külföldre akarok költözni?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik országba lenne esélyem kiköltözni. Esetleg valakinek van valami tanácsa, hogy ezek alapján mit javasol?


Angolul jól beszélek, viszont ha más anyanyelvű országba költöznék akkor nyilván elkerülhetetlen volna azt a nyelvet is megtanulnom.


Tanulmányaim: közgazdasági középiskolában tanultam, aminek sajnos nem venném hasznát külföldön, hiszen nem ugyanazok a törvények szabályok vannak itthon. Én egészségügyi iskolába mentem volna, de lebeszéltek róla. Most érettségizem.


Esetleg ha jövőre felvételizek ápolás és betegellátás szakra hogy ápoló legyek azzal ki tudok menni? És melyik országban lenne esélyem? Esély alatt azt értem, hogy egy egyszobás lakást tudjak bérelni, és ne haljak éhen esetleg néha tudjak új ruhát venni. Alsó középosztály szint talán (?)



2019. máj. 26. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha angolul beszélsz akkor nyilván csak Anglia vagy Írország jöhet szóba. Nyilván nem mehetsz Németországba ha nem tudsz kommunikálni a beteggel / orvossal.
2019. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Németül alapszinten beszélek, mivel nem egyik napról a másikra menne a kiköltözés akkor vennék nyelvórákat meg foglalkoznék vele.


Elsősorban tapasztalatokat szeretnék hallani, hogy milyen nehéz egy egy országban elhelyezkedni. Ha tudom, hogy ott pl nehéz akkor nem azt a nyelvet kezdem el tanulni.

2019. máj. 26. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

#1

Vagy Málta.

2019. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb bárhol azivesen latnak betanitott munkára
2019. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha betanínott munkával meg tudok élni, úgy ahogy fent említettem akkor nekem az is jó lenne.
2019. máj. 26. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ápoló jó szakma, sok egészségügyis megy külföldre német tudással. Többet kereshetsz vele, mint segéd vagy betanított munkával.
2019. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

“egy egyszobás lakást tudjak bérelni, és ne haljak éhen esetleg néha tudjak új ruhát venni”


Ezekért a célokért egy métert sem kell menni, itthon is simán reális, ezért nem kell külföldre menni.

2019. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
#7, igaz, de nem ilyen embereknek, akik közgáz suli után nem képesek felmérni azt se, hogy milyen dolgokkal lehet normálisan keresni itthon (ápoló pl. abszolút nem ilyen), meg hogy alapból el akar húzni. Menjen csak. Tudom, hogy mindig ezt mondták az idősebbek mióta világ a világ, de talán manapság mégse indokolatlan elcsszett generációról beszélni.
2019. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindjuk ha most kimegy betanitott munkás fizetésből sehogy se fog lakást bérelni
2019. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Apolora Németországban nagy a kereslet és segítenek a nyelvben mindenben.szerintem jó döntés lehet. Én a németeket celoznam még de Írország Anglia se rossz ám. Főleg ha szereted a borongós napokat
2019. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!