Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztál már gyermekotthonban...

Dolgoztál már gyermekotthonban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tanári állásról lenne szó, de ez másnak tűnik, mint az eddigiek. Mire számítsak, ha elvállalom?
2010. júl. 7. 16:47
 1/2 anonim válasza:
Én gyermekotthonban voltam anno. ha szimpatikus vagy a gyerekeknek akkor nincs gond. de nálunk voltak olyan tanárok(benti iskola) akik nem voltak szimpatikusak. ki is csináltuk őket. ezt előre nem lehet tudni. valakit nagyon szeretett mindenki valakit viszont nem kedvelt a többség! 18/F
2011. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos nem engem vettek fel :-( Ami érdekes, hogy amíg várnom kellett az állásinterjún, hogy behívjanak, körémgyűltek a kicsik, csak úgy beszélgetni. Megható volt, mondtam is a férjemnek, hogy ebbe a munkába csak belerokkanni lehet, mert az ember mindet haza akarná hozni....
2011. jún. 4. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!