Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető munkát...

Otthon végezhető munkát ismertek ami megbízható?

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok, ősszel megy oviba a kisfiam onnantól akarok majd teljes àllàst, de addig is jó lenne valami kis bevétel. Avonozok, de nem igazán hoz hasznot. Valami ilyesmire gondoltam.

2019. márc. 11. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mihez értesz?
2019. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha avonozol és nem igazán hoz hasznot, akkor keress más hasonló hálózatot, hiszen van már valamennyi tapasztalatod. Javaslom, hogy csak olyan embert keress, akinek ez tényleg hoz hasznot és csak tőle kérj, vagy fogadj el tanácsot. A feleségemnek is ezt tanácsoltam és ő már vissza sem ment dolgozni a 3 gyerek mellől.
2019. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én elindítottam a saját vállalkozásomat. Elég jól megtaláltam, hogy mire volna igény és a célcsoportot is sikeresen belőttem.Nem hoz vagyonokat, de még csak 4 hónapja megy a dolog. Nekünk tisztán havi kb 70 000 forintot hoz a konyhára. Azon vagyok, hogy októberig fejlődjünk tovább, mert akkor megy a kisfiam oviba. Ha mást nem visszamegyek ez mellett dolgozni, de mindenképp szeretném a saját szekeremet is tolni.
2019. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen vàllalkozàs megkérdezhetem?
2019. ápr. 17. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Kézzel készült konyhai eszközökről van szó.
2019. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!