Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy ha új...

Miért van az, hogy ha új autót látok, akkor a tulajdonosa egy idős ember?

Figyelt kérdés
Olyan autókról van szó, amiket épp reklámoznak. Szóval drágák, hibridek, stb. Ilyen jó a nyugdíj?

2019. jún. 10. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
A nyugdij nem túl jó, viszont az idős ember már bátran vesz fel hitelt, mivel tudja, hogy visszafizetni úgyse fogja.
2019. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert az új autó drága, egy fiatalnak meg nincs erre pénze.
2019. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
20 évesen én sem tudtam 6 millás autóval mozogni :D
2019. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
azért, amiért az idősebb nőknek számára nekik valóként reklámozott krémek is sokkal drágábbak, mint azok, amiket a huszonéveseknek reklámoznak. fizetőképes kereslet.
2019. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

37 éves vagyok, ez idősnek számít? :)

Új hibridet vezetek.

2019. jún. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Én egyszer láttam neten lefotózva egy táblát, az volt rajta; hogy

"Nyugdíjas-kedvezmény nincs. Kétszer annyi idejük volt rá összegyűjteni a pénzt. "

:)

Meg amúgy pl lehet, hogy örökölt, vagy pl befektetett valami jó bizniszbe, és akkor ott kamatozott, nyert a lottón, vagy ismer valami vezető beosztásút. Vagy pedig pl direkt idősnek álcázza magát, de valójában nem az:) Vagy pl amúgy lehet tényleg, hogy nyerték a kocsit; vagy pedig rokontol kapták céges ajándékként, merthogy reklámozza addigis az új modelt, amíg megy vele. Vagy pedig az unokája is nyerhetett a lottón; és akkor vett neki is már a papinak egy kocsit az ajándékba; vagy az unokának is lehet pl menő vállalkozása:)

2019. jún. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

ez annyira nagy baromság, gondolom nem látsz minden nyugdíjas korú embert új autóval...van, aki a 35 éve a Merkur telepen átvett zsiguliját használja a mai napig.


annak, akinek van rá pénze, ott sincs semmi titok. volt lehetősége pénzt félrerakni és ennyi.


nagynénéméknek is milliók vannak otthon. nem nagyon jártak soha drága helyekre nyaralni meg nem éltek egyéb pénzigényes dolgokkal, nagyfater mikor meghalt, a lányuk örökölte a házát, neki is van családja, önállóan él már elég régóta, őt se kellett anyagilag támogatni. egyszerűen nem volt semmi olyan tényező, ami miatt ne tudtak volna félretenni.

2019. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Pénzügyileg legalábbis kérdéses az, hogy jó-e új autót venni.

Lizingelni, leírni adóból, az más. Az megéri. Ahhoz meg kell egy vállalkozás, ami kitermeli. Ezt idősebbek teszik meg.


Fiataloknak már az albérlet megfizethetősége is gondot okoz. Nemhogy kidobni milliókat az ablakon, amikor a fél millás autó ugyan oda visz el.

2019. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a mintavételed. :)
2019. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem figyelsz
2019. jún. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!