Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy ha új...

Miért van az, hogy ha új autót látok, akkor a tulajdonosa egy idős ember?

Figyelt kérdés
Olyan autókról van szó, amiket épp reklámoznak. Szóval drágák, hibridek, stb. Ilyen jó a nyugdíj?

2019. jún. 10. 23:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Mert ők hisznek a tevenek.

Édesapám idős , ment a tévében a Toyota reklám egybol vett is egyet.

Fél otthon mert mindenhol migransok vannak amit a televízió mond az a biblia

2019. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tudom, 25 évesen 8 milliós autóm volt, 33 évesen pedig 15 milliós, jövőre 37 évesen pedig egy 25 millióst fogok venni, de nem érzem magam idősnek.

A lepontozásra élvezők, csak nyugodtam.

2019. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én felpontozlak jó ?
2019. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy részük már megteheti. Felső középosztálybeli nyugdíjasoknak, a gyereki már kirepültek. Házuk/lakásuk már meg van. Megtakarításuk is van, így bármikor vehetnek egy új autót. Ez nyilván nem minden nyugdíjasra igaz, de egy részükre igen. Én egy idős párt ismerek látásból, ők most vettek egy új Jaguárt. Minimum cégvezető volt a bácsi korábban.
2019. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Várj csak ! :) Nem ugyanazt az új kocsit látod véletlenül mindig?:) Ugyanazzal a bácsival vagy nénivel?:) Amúgy lehet, hogy politizál, ott is vannak idősebb emberek; meg pl lehet olyan is, aki korábban őszül, vagy ilyesmi.
2019. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért olyan furcsa? Nyilván egyre több pénze van mindenkinek az idő előrehaladtával.
2019. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

"37 éves vagyok, ez idősnek számít"


A legszebb macsókorszak.

Egyébként kinek van több pénze?

A) egy fiatal pályakezdőnek, aki a bérleti díjat alig bírja kiköhögni a kezdő fizuból

B) az 50 éves vállalkozónak/menedzsernek

A helyes választ adók közt letelepedési kötvényt sorsolunk ki.

2019. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
#12 Ezek alapjan akkor neked mar ujszulottkent volt egy 500 ezres suzukid
2019. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem feltétlenül kell vállalkozó vagy menedzser legyen. Sima egyszerű dolgozó is összeszedheti idős korára.
2019. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!