Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El lehet helyezkedni közszféra...

El lehet helyezkedni közszféra után versenyszférában?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha az egyetemi gyakorlatot versenyszférában szereztem (2év). De az első munkahelyem állami területen volt (3év).

Nyelvtudással, nyelvvizsgákkal.


2019. jún. 12. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
El, persze. Az ugye megvan, hogy a Meki is a versenyszférában van?
2019. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de pl kontrolling és hasonló multis pozíciókra gondoltam bár a mekinek is van vmi központja 😁
2019. jún. 12. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Miert ne lehetne? Hacsak nem valami NKE-s allamigazgatas-specifikus diplomad van amit mashol nem lehet hasznalni semmire, siman lehet barhol munkad. Azzal is, csak nem feltetlenul szakmaba vago.
2019. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Persze, hogy el lehet. Az első munkahelyem egy bolti eladói állás volt, a következő meg egy multicégnél lettem vezető helyettes
2019. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha 45 év alatti vagy, simán.
2019. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
El
2019. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél többet vagy közszférában annál nehezebb, mivel nem szerzel olyan szakmai gyakorlatot amire a versenyszférában igény van.

Talán az akta tologatás - raklap tologatás hasonló egy kicsit.

2019. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem lassan 1 éve nem sikerül, viszont én eddig csak közszférában dolgoztam :(
2019. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

3 év után még lehetséges.

De minél több időt töltesz el a közszférában, annál nehezebb lesz.

Nem riogatás. A versenyszféra, különösen a Fortune 500-es multik erősen szelektálnak. Könnyű egyik multiból a másikba átmenni, de állami munkahelyről, vagy kkv-ból bekerülni nehéz (hacsak nem 30 évesen entry level pozira hajtasz).

Az aktív, erős nyelvtudás miatt jók az esélyeid.

2019. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!