Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes manapság vagyonőrnek...

Érdemes manapság vagyonőrnek menni? Itt akarom hagyni az egyetemet és elmenni vagyonőrnek.

Figyelt kérdés

Gazdálkodás és menedzsment szakra járok.Eredetileg rendőrtisztire akartam volna menni,de nem sikerült.IDe vettek fel.Viszont nem tetszett,szóval újra jelentkeztem az NKE-re,de most se sikerült,pszichológiai alkalmasságin megbuktam másodszor is.

De akkor belegondoltam hogy inkább elmegyek akkor vagyonőrnek,oda talán felvesznek.



2019. jún. 12. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem túl szerencsés dolog mindenbe belefogni és aztán abbahagyni - így csak az idődet fecsérled. JKavaslatom: inkább végezd el az egyetemet, legalább az alap szakot.

biztonsági őrként nem fogod gazdaggá keresni magadat.

2019. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyagilag biztosan, nem éri meg
2019. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor végezzem el és utána menjek el vagyonőrnek?

Engem ez a szak egyáltalán nem érdekel,nem akarok benne dolgozni.

2019. jún. 12. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Végezd el az egyetemet és dolgozz abban, a biztiőrködést pedig felejsdd el.

A biztiőr keveset keres es rossz a beosztása, általaban 24/48 (24 óra meló, alvás nélkül, oraskenti csekkolassal és 48 óra szabad, mire kipihenned magad minden kezdődik először...)

2019. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!