Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés
Domán Boglárka nevű felhasználó kérdése:

Egerben egész júliusra diákmunkát?

Az lenne a lenyeg h eddig nem tudtunk baratnommel meg a diak centernel sem munkat talalni.Tud valaki valami konkretat modnani?

16-17 evesek vagyunk.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Eger, munka

jún. 19. 17:14  Privát üzenet  

A válaszok
Nem sok esély van rá úgy hogy még kb másfél hét van addig.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 19. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom.De mi tényleg mindent megtettünk hogy legyen.Megvan már tüdőszürő papír, egeszsegugyi kiskonyv,Iskolalatogatasi papir.És még a DiákCenterbe is beregisztraltunk de meg mindig nem tudnak semmi konkretat mondani.Gondoltam itt is megér egy próbát.

# 2/3Időpont jún. 19. 18:02 Privát üzenet
Bak Norbert nevű felhasználó válasza:

Noszvajra keresnek a Coopba diákokat nyárra. Tegnap láttam kiírva.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 20. 08:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Diákmunkát keresek Nyíregyházán! Már a fürge diák és a Meló Diákot is kérdeztem de nincs munka, valaki ajánlana valami diák munkát Nyíregyházán? Egész nyáron mennék ha lehet
Ha van nappalis diákigazolványom érvényes címkével egész tanévre, viszont már nem abba az iskolába járok, hanem egy esti gimnáziumba, akkor vállalhatok diákmunkát október végéig?
Először vállalnék diákmunkát. Konkrétan nincs semmi ami érdekelne. Melyik diákszövetkezetet válasszam? Mi az a munka ami jól fizet? Én kicsit félek ettől az egész...
Nyári diákmunkát egész hónapban lehet végezni vagy meg van adva, hogy hány napot dolgozhat a "gyerek"?
Hány évesen lehet diákmunkat végezni? És hogy mükodik ez az egész dolog?
Anyukám szó nélkül elintézett nekem egy 128. 000 forintos bruttó diákmunkát, ami az egész nyaramat elviszi?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!