Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A valóságban mennyire szokott...

A valóságban mennyire szokott működni, hogy béremelést kapunk, ha egy másik cég "rálicitál" a jelenlegi fizetésünkre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira otthon a munkahelyváltásban, itt voltam gyakornok, utána pedig fel is vettek.Itt dolgozok 3 éve.


Gyakran unmotiváltnak érzem magam, kevesellem a fizetésemet.De, nem csak én, a cégnél jelentős a fluktuáció.Német multi, mérnöki munkakör.


Különösen, akkor voltam mérges, amikor megtudtam, hogy egy új teljesen kezdő,0 tapasztalattal rendelkezőt annyi alapbérrel vettek fel, mint ami nekem is van.


Én meg már letettem valamit az asztalra, több projektet is sikeresen zártam.



Alapvetően viszont, szeretek a cégnél, a kollégák jó fejek, viszont a bérem mennyisége zavar.



Hr portálokon olvastam, hogy ha pályázunk valahova és a pályázás pozitív eredménnyel zárul, akkor a "felmondási elbeszélgetéskor" a jelenlegi munkahely azt mondja, oké, akkor megadja a kívánt bérigényt, amennyit a másik cég fizetne.



Viszont, sok helyes olvasom, hogy mérnöki területen csak akkor tud az ember nagyobb bért kiharcolni, ha vált.



2019. jún. 21. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Senki sem pótolhatatlan, bármekkora az arcod! 👎🏻
2019. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!