Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy biztosítási és pénzügyi...

Egy biztosítási és pénzügyi diplomával,2-3 év gyakorlat után meglehet keresni nettó 700. 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 15:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%

#10 ez nem így működik

Ezt a "le Sorbonne Université"-t most is copy-paste-eltem, mert nem tudtam volna leírni. Mondjuk most hallottam róla először.

Nem szabad elfelejteni, hogy Magyarországon vagyunk. Itt még a cégvezetők se tudjàk hogy az ilyen egyetemeket eszik-e vagy isszák. Ezért nem jelentenek előnyt.

2019. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk az elég ciki, ha valaki nem hallott a Sorbonne-ról.
2019. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%
Ahogy előttem írták, inkább bruttóban, de ahhoz is ügyesnek(=értelmesnek, mármint valóban értelmesnek, olyan munkaerőnek, akin látják, hogy nem csak a könyv szerinti tudása van meg, hanem tényleg értékes munkaerő, talpraesett, hosszabb távono lehet vele tervezni, megbízható stb.) kell lenni azért. Sok BPM-es meg pénzügyes van aki diploma után is csak ellébecol itt-ott, szerintem náluk 2-3 év után inkább az ilyen bruttó 500-600 a reális.
2019. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%

Bruttóban én 5 év alatt értem el a nulláról IT területen. Nulláról, mert van diplomám, de bölcsész vagyok/voltam.


A 2-3 év kevéske nettó ennyihez, pénzügyben is.

2019. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
Hacsak nincs elég nagy szerencséd és a 3. év végén sikerül megcsípned egy TeamLead pozíciót, akkor a nettó az sajnos nem reális. Bruttóban abszolút, a pénzügyes fizetések pont mostanában kezdtek emelkedni 2-3 év múlva a bruttó 700 az teljesen alap lesz.
2019. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Meg lehet
2019. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!