Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek a tulajdonságok kizáró...

Ezek a tulajdonságok kizáró tényezők, hogy valaki gyógytornász lehessen?

Figyelt kérdés

Ezek a tulajdonságok mennyire zárják ki szerintetek, hogy valaki gyógytornász lehessen?


szétszortság-feledékenység, széles érdeklődési kör (azt hallottam hogy nagyon el kell merülniük az adott területen), rossz kémia érzék, rossz matematikai érzék



2019. jún. 26. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógytornász képzésen rengeteg kémiát kell tanulni.
2019. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen tárgyakban van kémia konkrétan? Én eddig azt hittem, hogy főként biosz és fizika kell oda.
2019. jún. 26. 21:23
 3/3 anonim válasza:

Azért annyira nem kell sok kémiát tanulni... ne ez tartson vissza.

Hat ez eléggé kétoldali dolog. Az a jó ebben a szakban, hogy minden területbe bele latsz kicsit, nagyon sokféle klinikai területről van orad. Elég gyakori, hogy az ember egy területen elhelyezkedik, és abban tevékenykedik, de mivel mindent tanultunk, bármikor lehet váltani. Lehet, hogy az elején a traumatológia tetszik, de ha megunod, valthatsz neurologiara, gyerekgyogyaszatra stb.

Az más kérdés, hogy mennyire éri meg váltogatni, ha már időt, energiát és pénzt fektettel bele egy területbe (a tanfolyamok, tovabbkepzesek által).

2019. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!