Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mossák az emberek agyát...

Miért mossák az emberek agyát hogy legyen mindenki programozó, amikor csak az emberek egy csekély része alkalmas ilyen munkára?

Figyelt kérdés
2019. jún. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondja senki, hogy mindenki legyen programozó.
2019. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis a többséget kiszórják a képzésről, de ha pl. 50 jelentkezőből 5 lesz tényleg jó programozó akkor 500-ból már esélyesebb, hogy lesz 50 jó szakember a végére.
2019. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki se mondja legyen az mindenki.

Csak egyèneknek mondhatjuk.

De erre mindig jön a ,,mindenki nem lehet programozò" kifogàs.


Ès tèged hol èrdekel,hogy kispistàbòl lehet-e.

A lènyeg belőled lehet-e?

Az,hogy màssal mi van,nem èrtem kit èrdekel màs?



Inkàbb ùgy fogalmaznèk,hogy piackèpes szakma kellene ès akkor normàlisan èlne a delikvens,ennyi.

2019. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem alkalmas rá mindenki, de sokkal többen alkalmasak rá, mint gondolnád.
2019. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mindenkiből.



Akkor most jobb neked? Olcsóbb lett a kenyér?

2019. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Na mi van Balázs, rájöttél hogy mint minden máshoz az életben, a programozáshoz is hülye vagy? :D
2019. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Az emberek többsége simán alkalmas programozásra, nem kell hozzá ősi vérvonal vagy fizikus diploma. A telefonodon is azt csinálod, mikor a gyáritól eltérő beállításokat konfigurálsz (pl. csengőhangot cserélsz) meg mikor a számítógépen állítgatod a programokat a saját kedvedre, csak épp egy kényelmes színes-szagos grafikus felületen teszed mindezt, ahol nem kell fejből tudni az adott programnyelv szintaxisait meg az algoritmus pontos működését (ebből is van a legtöbb probléma, hogy a user más működést vár az adott beállítástól, mint amit a program írója utasítást ad).
2019. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg lassan egy divat ez... Sokan kezdjük el tanulni ezerféle ilyen-olyan tanfolyamon és / vagy autodidakta. Közülünk mennyiből lesz programozó? 1 %?


Nem tudom, mennyien alkalmasak rá, nagy szűrő lehet, hogy amennyit foglalkozni kell vele tanulás közben, az embertelen. Én sokszor úgy fekszem le aludni, hogy 5 perce még a fejlesztőeszköz csodás felhaszálói felületét és benne a csodás kódot bámultam.


Tény, hogy nekem nem a legjobb a logikai készségem, mégis egész jól megy. Végig kell gondolni, hogy milyen lépésben oldja meg a feladatot a számítógép, milyen utasításokat kell adni neki.

A korszerű programozási nyelvek és keretrendszerek sok szolgáltatást nyújtanak, sorbanrendeznek, megkeresnek adott elemet, megmondják, benne van-e kollekcióban, ha igen, hol, a fejlesztőeszközök is sokat segítenek. Visual Studiot használok és konkrétan rengetegszer előfordul, hogy valaminek nem kell utánanéznem, mert a szoftver segít benne.

2019. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!