Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkával,1200€...

Külföldi munkával,1200€ fizetés, albérletben, egyedülállóként lehetetlen saját lakásra gyűjteni?

Figyelt kérdés
Szállás kizarva. Van bútorom, háziállat, egyedül élek. Saját lakást szeretnék már, de nehéz. Hitel önerő se gyűlik össze, mert tavaly bútort vettem, használtan, de minden kellett, most meg autót kell vennem. 30 elmúltam, ideje lenne saját otthont venni..
2019. júl. 3. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1200€ elég sovány fizetés, a nagy részét csak a lakhatás el fogja vinni.
2019. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen nyugaton a bérlés a népszerübb. Saját lakás arrafele csak álom a nagy többségnek.
2019. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

@13:36


Szerintem itthoni saját lakás vásárlására gondolt, csak kint keresné meg a rávalót. De lehet én értem félre.

2019. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak sokáig taet
2019. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az itthoni alberletarak mellett sem tul jo ha egyedul vagy, kint kifejezetten rossz.
2019. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mégis hol? Németországban ez nagyon kevés, Kijevben nem rossz.
2019. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igen, ez kb. ugyanaz a szint, mintha itthon dolgoznál.


talán egy kicsit jobb színvonalon élsz, élelmiszerre többet bírsz költeni kicsivel, de a lakhatás meg elviszi a maradékot...


ilyenkor kéne eldönteni, hogy pénzt keresni akar az ember és később hazajönni, vagy csak vegetálni, de jobb helyzetben, mintha itthon tenné.


öcsém is 3 év után jött rá, ugyanez volt az elvárása. mehetett volna a kezdetekben egy hotelba is, biztosított szállással, de "ő nem megy börtönbe"...így hát vért izzadva 3 éve azért dolgozik, hogy egy relatíve nagy lakás bérletidíját fizesse a megélhetés mellett...egy fillér megtakarítása sincs...

2019. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lakás bére 450 körül van. Többi marad, de mindig kell valami. Ki tudja, lehet év végén fizetek a lakásra pluszt a fűtés vagy villany miatt. Október óta vagyok egyedül. Jobb így, de rossz, hogy nincs saját lakásom és nem szeretnék albérletben megöregedni. Most autót kell venni, mert ami van, nem kap muszakit többet. Részletre. Drága az is. Magyarul összesen 650€ lesz a kiadás. Gondolkodom, mi legyen. Vegyek újabb rozsdás, régi tragacsot, vagy gyűjtsek lakásra.
2019. júl. 3. 19:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Én vettem sok dolgot a lakásba, bútorozatlan volt. Legalább bútor már van, ha esetleg lenne pénz lakásra egyszer..
2019. júl. 3. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
ha meg nem lesz, akkor legalább lesz egy költözésnél egy teherautóbérlésre elkölteni a megtakarított pénzt :D
2019. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!