Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy interjúra h kell felkészül...

Domi-nika kérdése:

Egy interjúra h kell felkészülni? A többi lent

Figyelt kérdés

Holnap megyek a Müllerbe egy interjúra, de kétségbe vagyok esve, mert nem tudom h mit mondhatok, és mit nem.


Tudnátok nekem olyan kérdéseket írni ami lehet h lesz az interjún, és rá vmi választ h viszonylag mit mondjak?


Nagyon köszönöm



2019. júl. 4. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

- mesélj magadról

(Itt nem a kedvenc filmedre kíváncsiak, hanem a végzettségedre és szakmai tapasztalatodra. Hiába írtad bele a CV-be a legfontosabbakat, azért mesélj róla részletesebben)


- soha ne szidd az előző helyet semmilyen formában!


- miért váltasz? ( Itt se szidd. Szeretnél fejlődni, haladni, jobb lehetőségeket nyújt ez az új hely, úgy érzed.)


- kedvencem :D mondj 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságot magadról, érdemes a negatívba cselesen belecsempészni valamit, amit magad irànyába fordíthatsz. Pl. Kicsit lassú vagyok, mert eltudok veszni a részletkeben, de cserébe nagyon precízen és pontosan elvégzem a munkàmat!


- mit tudsz a cégről? Mindenképpen nézz utána.


- miért választottad az ő cégüket? Szimpatikusnak találtad, valami kis dícséret, de ehhez utána kell nézni a cégnek előbb.


Hirtelen így ennyi jutott eszembe. Kb mindenki tudja, hogy manapság az ember a pénzért akar dolgozni, de ezt senki nem szívesen hallgatja. Ahogy bemutatkozol az interjún abból leszűrik, milyen ember vagy. Milyen a kisugárzásod, olyannak tűnsz-e , akivel szívesen együtt működnének. Legyél határozott, nyugodt, talpraesett, magabiztos (de ne nagyképű), tűnj értékesnek, akit ha nem vesznek fel akkor veszítenek egy jó munkavállalót. Persze azért önmagadat add bele, kivéve ha egy savanyú és arrogáns személy vagy. :)

2019. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Nsgyon köszi, sokat segítettél. Az a gond h ilyenkor vmilyen módon el kell adnom magam, ami akkor az izgslomtól nem fog menni.

2019. júl. 4. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Felvettek? Mi volt?
2019. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!