Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teendő ha próbaidő alatt...

Mi a teendő ha próbaidő alatt máshonnan is hívnak interjúra?

Figyelt kérdés

Felvettek próbaidőre (3 hónap) egy céghez, de nem túl bizalomgerjesztő, kényszerhelyzetből vállaltam be. Tehát azóta is jelentkezem néha máshová. Az a kérdésem, hogy meg lehet mondani a jelenlegi helyen, hogy mi a helyzet vagy hogyan lehetne eljutni az interjúra anélkül, hogy ezt tudnák? délutánig bent kell lenni.



(fontos körülmény, hogy ez az első hivatalos munkám, egyébként kb. 20-ból egyszer jeleznek vissza a munkáltatók, szóval egyáltalán nem biztos, hogy bárki fel fog hívni, csak szeretném tudni ilyenkor mi a teendő)

köszi a segítséget



2019. jún. 6. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

-vagy felmondasz és elmész interjúzni

-vagy szabadságot veszel ki, de akkor azonnal kirúgnak

-vagy nem mész sehova

2019. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező, mond meg a telefonban, hogy próbaidőn vagy, de érdekel az állás, ezért jelentkeztél, viszont eddig tart a munkaidőd. Mit javasol? Majd mond rá valamit.

Vagy pedig tényleg az 1. válaszoló lehetőségei, nekem sem jut jobb az eszembe. :(

2019. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért rúgnák már ki a szabadság alatt? Én többször voltam már próbaidő alatt szabadságon, ez megillet mindenkit.
2019. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem vagyok túl jártas az ilyen szituk helyes kezelésében, úgyhogy kérem aki tud még bármit tanácsolni ne tartsa magában. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
2019. jún. 6. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Valahogyan oldd meg titokban. Én is így csináltam, mikor biztos volt már a jobb hely megmondtam bent, hogy akkor holnaptól nem jövök és ennyi.
2019. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Marad még a táppénz. De tényleg a szabadság a járható és egyenes. Max kampózol hogy temetésre mész...
2019. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Mettől meddig dolgozol? Talán letudnál beszélni egy kora reggeli vagy késő délutáni időpontot.
2019. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Kora reggeli vagy késő délutáni időpontot egyeztess az új céggel, a mostaninál meg kérj csúsztatást, mert orvoshoz mész vagy valami
2019. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
TÁPPÉNZ betegszabi
2019. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2. vok: én biztos, hogy nem fognám táppénzre, meg temetésre, de ez én vok. Nekem volt kb. 1 hónapja, hogy abban az időpontban épp állásinterjúra voltam hivatalos Pesten az egyik kerületben, de hívtak Budaörsre. Csak az az időpont volt jó, szinte rögtön le is tette a telefont a nő, hogy ha még lesz ip, akkor hív. Hívott, de akkor is állásinterjúra mentem... Hihetetlen. :(
2019. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!