Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egy jó munkalehetőséget vissza kellet utasítanotok valami miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2019. júl. 4. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy majdnem. Felmondási idő alatt derült ki, hogy babát várok. De aztán az új cégnél még így is szívesen látnak.
2019. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Félénkségem miatt mert nem közölték előre hogy sokszor kell emberek elé kiállnom beszélni, prezentálni stb. Ez az egy dolog az amit sose tudtam remegés és gyomorgörcs nélkül megcsinálni.
2019. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt. Külföldre pályáztam akkoriban, lett volna egy szuper lehetőség, de egy héten belül kezdenem kellett volna, nekem pedig ott volt a 2 hónap felmondási időm és még ha attól el is tekintettek volna, nem tudtam volna ennyi idő alatt megoldani a költözést. Olyan is volt, hogy egy szuper állásra hívtak, de naponta 4 órát kellett volna közlekednem, így pedig nem érte volna meg számomra.
2019. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, magánéleti zűrök miatt nem tudtam volna teljesíteni
2019. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, előtte derült ki egy egészségügyi gondom ami a gyerekvállalásra is kihathatott volna, ha nem kezelem. Ez diétát, sportot és stresszmentes életmódot vont magával.

A régi helyemen be tudtam venni a lesz*rom tabit, egy új helyen meg magamat ismerve tepernem kellett volna, és 1 évig ostoroztam volna magam minden kis hibáért, mindenkinél be kellett volna újra dolgozni magam, és magasak a saját sztenderdjeim. Szóval lemondtam, de rossz érzés volt.

2019. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, egyszerűen nem találtam lakhatási lehetőséget az adott városban és a szomszédjában sem. Nem volt irreális igényem, de igény nélkül kb. 4 hirdetés volt fent, ebből a minimális igényemmel egyik sem találkozott. Ez kb. 1-2 hónapja volt, azóta is rossz érzés, hogy nem tudtam elfogadni az állást, felvettek, de vissza kellett mondanom, a hr-es is sajnálta, hallatszott a hangján.
2019. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!