Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudom eladni más...

Hogyan tudom eladni más termékét az én termékemként legálisan?

Figyelt kérdés

Van egy pár ötletem,kevés sikerrel de próbálok az ügyben keresgélni, ebben ki tudna nekem segíteni?

Szerintem van erre lehetőség csak hogyan kéne neki kezdeni?

Tőke azért van már, úgy szeretném ezt csinálni hogy a cégnek is megérje akitől veszem az árut és nekem is, ez ilyen kereskedő féleség lenne.

Az is nagyon fontos hogy csak is legálisan.

Aki bármiben tud tanácsot adni szívesen meg hallgatom.

Negatív emberekre nem vagyok kíváncsi.



2019. júl. 4. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

> Hogyan tudom eladni más termékét az én termékemként legálisan?

Az ő engedélyével.

2019. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

1-es, szerintem a kérdező arra gondolt, hogy megveszi x cégtől a terméket (hiszen azt írja, tőke már van) és utána Ő azt eladja drágábban.


Kérdező, ha a kérdésed arra vonatkozik, hogy ezt hogyan lehet legálisan csinálni, akkor a vállalkozói kiváltásával.

Hogy milyen vállalkozási formában és mennyi adót kell fizetned, az sok mindentől függ.

2019. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindenképpen ki kell váltani a vállalkozóit?

Először azért kicsiben szeretném kezdeni,hogy ha esetleg nem sikerülne ne legyen nagy a veszteség.

2019. júl. 4. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp kell, mert ha továbbértékesítési céllal veszel mondjuk 100 pár cipőt az már üzletszerű tevékenységnek minősül és adóznod kell utána. Lehet próbálkozni hátha nem buksz le, aki piciben csinálja még nagy eséllyel megúszhatja, de mivel írtad hogy legálisan akarod egyéni vállalkozóként kéne
2019. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Az 5.-ik cipőnél is lebukhat, ha nincs szerencséje.

Tudod, a Murphy papa törvényei szerint a kicsik hamarabb megbuknak, mint a nagyok.

2019. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem az én termékemként adnám el ha nem a gyártó termékemként akkor mihez volna szükségem?
2019. júl. 4. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amire gondolsz, az a dropshipping, amikor nem nálad van a termék, csak közvetítesz.

Teljesen mindegy, hogy miként adod el, így vagy úgy, Neked hasznod keletkezik belőle, tehát adóköteles.

2019. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed szerint, legálisan akarod csinálni, de eltussolva a bevételt és elkerülve az adózást, tehát törvénytelenül... Irány a Fidesz öcsi!
2019. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ne politizáljunk már öcsi, szeretnék adózni, ezért is tettem fel a kérdést ÖCSKÖS.
2019. júl. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!