Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 800 ft-os nettó órabér egy...

800 ft-os nettó órabér egy diplomás lassan 20 éve a pályán levő embernek diplomás munkakörben nem karcsú egy csöppet?

Figyelt kérdés

Ugyanis a garantált bérminimum br 195.000 /nettó 130.

Ez 160 órával / hó 812 ft-os órabér.


Nem röhej ez amikor a mekiben a diákoknak se ennyit adnak már? És azok még érettségivel se rendelkeznek.


2019. júl. 5. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De, röhej. De amíg van, aki ennyiért megcsinálja, addig nem fognak emelni. Az emberek többsége beleszokott, hogy van egy munkahelye, ami fizet, amennyit fizet, oszt jónapot. Nem keres másikat, ami jobb, nem nyitott semmilyen változásra, nem akar fejlődni vagy tanulni.


Itt is mennyi ilyen kérdés van, hogy érettségivel hol lehet normálisan keresni meg ez az OKJs képzés mire elég. Azonnal akarnak egy jól fizető állást, se a tapasztalatszerzésbe, se a tanulásba nem akarnak energiát fektetni. Egyáltalán nem terveznek azzal, hogy az ember élete végéig tanul, pedig ez a mai munkaerőpiacon már alapvetés.

2019. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"nem akar fejlődni vagy tanulni."


Saját zsebből saját szabadidőben letettem egy mesterdiplomát a meglevőek mellé levelezőn.

És mivel díjazta ezt a munkáltatóm? Közölte hogy nem enged el államvizsgára nem fogok én itt tanulgatni neki. Aztán betegállomány és mehettem vizsgázni.


Na? Mester és majdnem kirúgtak miatta mert mertem tanulni.


És azóta is ugyanitt vagyok és ha csak rosszul nézek a főnökre már rúgtak is ki.

Megérte? Dehogy érte meg.

2019. júl. 6. 09:13
 13/15 anonim ***** válasza:
2019. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem akármit kell tanulni, hanem olyat, amivel el tudsz helyezkedni egy jobb állásban. A mostani munkáltatód nem kérte, hogy csináld meg a mestert, vagyis nincs rá szüksége. Keress állást máshol, ahol kell a mester. Ha nincs ilyen hely, akkor nem tudom,minek végezted el.
2019. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2023. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!