Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milliókat keresni és anyagilag...

Milliókat keresni és anyagilag sikeresnek lenni csak akarat kérdese?

Figyelt kérdés
Ha valaki mindenáron sikeres akar lenni, nem keres kifogásokat és mindent megtesz ezért tehát tanul, dolgozik, kapcsolatokat épít, akkor is ha nincs kedve, akkor idővel eléri a célját?

2019. júl. 6. 23:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Még csak az se biztos, hogy sikerül kitörnie. Másnak meg összejön különösebb küzdelem nélkül.

Ezertényezős a dolog.

Ha keményen tanul, dolgozik, akkor valamennyivel növeli a saját esélyeit.

2019. júl. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
64%

A világon a legnagyobb koponyák közül sokan megbuktak az egyetemen. De OK, számítottam rá, hogy nem vagyunk erre még felkészülve :)


[link]


Aki keményen tanul ÉS keményen dolgozik, max. átlag feletti jövedelme lesz, de csak ritka kivételes esetben lesznek milliói.

2019. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akarat kerdese.

Megfelelo ido, megfelelo hely, megfelelo emberekkel valo talalkozas. Szerencse.


Lehet itt beszelni a vegzettsegtol, kitartasrol, de szerencse nagyot nyom a latba.


Lehet valakinek jo otlete, ha nincs ra kereslet. Vagy nincs tamogato. Vagy egyszeruen nem vallalkozoi beallitottsagu.


Sokat szamit a kornyezet, orszag, ahol el az ember.

Gyomor is kell, hogy meddig birja a nyomast, szinezkedest az ember, a cel elerese erdekeben.

2019. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%

Illetve egy szint utan eltunik a moralitas.


Bizonyos szint folott, maskepp nem is lehet csinalni, mert nagy a verseny.

2019. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért értelmezzük a feltételezést:mi a siker? A siker csak milliókban mérhető? A magánélet, párkapcsolat család? Ha az nem jó de tele vagy levél akkor is sikeres vagy?


Úgy érzem végtelenül leegyszerusitik az egész sikert avagy boldogságot.


Azzal egyetértek hogy a siker legyen most anyagi: kell a tanulás meg a kemény munka (nem mindenki politikus) de még az sem jelent 100% sikert. Persze ha jó helyre születtél, akkor jóval egyszerűbb.


Szerintem fontos az egyensúly ha nem jut százmilliós villara, meg német premiumra, csak egy szép kertvarosi családi házra, meg tavolkeleti kombira, de van egy boldog feleségem, aranyos gyerekem... Szerintem simán meger annyit ez a differencia. Persze mint mondtam ha karrierista disznó vagyok az asszonyt dugoparner, a gyerek meg kolonc.. De legalább anyagilag sikeres vagyok. Akkor éljen úgy..



Ui.. Egyébként sokan karrierista meg 40 évesen is mindent megprobalnak, aztán se német prémium sem villa.. Sem boldog család... A kevesebb néha több

2019. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes az anyagi sikerrol szolt.
2019. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Olvass motivacios idezeteket, szabo petert kovesd youtube on es neked is millioid lesznek
2019. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Nem úgy fogalmaznám meg, hogy akarat - sokkal inkább szemlélet kérdése.


Fontos, hogy tudd, milyen tulajdonságok, milyen tényezők, milyen módszerek vezetnek az anyagi sikerekhez.


Rossz területen, rossz módszerekkel a beledet is kidolgozhatod, de nem leszel sikeres.


Folyamatosan fejlődni és tapogatózni kell, hogy megtaláld a saját kulcsodat, ami téged juttat el oda, ahová szeretnéd. Nincs általános recept.


Úgy képzeld el, mint egy zárat, amelyhez egy hatalmas kulcscsomó van a kezedben. Ahelyett, hogy elkezded az elsőtől az utolsóig végigpróbálgatni a kulcsokat (aka "kemény munka"), inkább kitapasztalod, milyen típusú kulcsok nem működnek, majd addig szalámizod, amíg meg nem találod azt, amelyik nyitja a zárat.


Ez nemcsak külső, hanem nagyon nagy részt belső munka. A saját korlátozó szemléletünkkel kell leszámolni, amit az iskolában/odahaza/társadalomban belénk vertek. És nem a tömeggel tartani.

2019. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Akarta, kitartás, kemény munka, tanulás és szerintem némi érzék is kell hozzá.

A kemény munka alatt nem azt értem, hogy mint a rabszolga dolgozz, hanem ha belegondolsz lehet az első vállalkozásod nem lesz sikeres, és ott sokan fel is adják.

2019. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
74%

#12


Jó cikk, megkönnyeztem.


Évente 1,5 millió ember bukik ki a felsőoktatásból csak az USAban. Sikerült az elmúlt 30 évből (45 millió kibukás) 5 embert találni akinek ez előnyére vált.


Kérlek megírod nekünk hogy mi az amiben hátrányára válik az embernek a diploma?

2019. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!