Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik benne vannak ebben a...

Akik benne vannak ebben a Forever bizniszben, nekik valóban ennyire megéri a mai napig? Felmerült bennem a kérdés, latván néhány ismerősömet, akik tényleg sikeresnek bizonyulnak, de mi ennek a titka? És hol a csavar?

Figyelt kérdés

Van több foreveres ismerősöm, főként kisbabas anyukák, egyiküktől már vettem is régebben termékeket. Azóta nem, mivel drágák,szerintem. Bevett egy két ilyen foreveres csoportba mint Go4 dreams meg ilyenek. Nem vagyok aktív tag, csak látok posztokat és azt látom hogy hű meg ha, meg minden happy szuper, önmegvalósítás, siker, csapatepites wellness szállodában, a másik posztban a csak Arizonabol jelentkezik. És természetesen mindent a Forevernek köszönhetnek. Hát elgondolkodtató... Bár én tuti egy terméket sem tudnék eladni mert a családom mikor meghallja ezt a Forevert csak nevet, az ismerősök sem nagyon engedhetik meg a 10 ezres gélt és társait. Idegenekre rátukmálni bármit, az meg nem az én világom. De ez az egy két ismerősöm aki ebben benne van sem az a tipikus ráerószakolós. Kérdeztem már, hogyan csinálják hogy ebből megélnek de igazán választ nem kaptam rá, csak hogy 'gyere te is és meglatod és milyen szuper minden...'

Van itt köztetek olyan aki csinálta, csinálja és konkrétan le tudná írni hogy mégis hogy lehet a mai világban, hogy eladsz 1-2 ilyen cuccot és hopp itt a siker. Ennyire jó üzletember mindenki? 😁Olyanok válasza is érdekel akik hagyták a francba az egészet mert nem érte meg.



2018. okt. 9. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

FLP,Amway meg ezek a termékes MLM-ek egy lerágott csont,gagyi termékek horriblis áron.

Én sokkal olcsóbban sokkal jobb minőségű meg megadózisú vitamint hozok neked a Scitecből,C vitamint meg lekapszulázok neked 2500 Ft-ból,megveszem a kapszulát ami állati eredetű plusz a por C vitamint megtöltöm a kapszulákat és tádám meg van egy két havi adag napi 5-10g-al számolva.

Ezzel szemben nézd a Foreveres C vitaminját,szánalmas 100 darab 60mg-os ami semmire se jó,ellenben 7000Ft-ot kifizetsz a semmire,60mg C vitaminért,én 2500Ft-ért lekapszulázok neked egy két havi adagot napi 5-10g / kapszula.

Plusz a multivitamin pakkomat egyik ilyen sz_r vacak MLM cég se tudja überelni,max jó drága.


Engem is kerestek már meg ezzel a sz_rral,hagyjuk kategória,előadta a gyerek ilyen sikeres olyan sikeres kinevelt ennyi meg annyi gyémántot aztán odajött tini térdnadrágba huzókákkal,mintás pólóba.

Előadta ő ennyit meg annyit keres,ahaa.

Aztán lakik egy kis lukban albérletben persze,kocsija nincsen,öltözködni nem tud,de ő kinevelt már 3 gyémántot.

Ahaaa,persze,annyira látszott rajta a siker,ruhája kb. Hádából vette 200Ft-ért a szettet,de ő sikeres.

De mind ezt csinálja FLP,Amway nagyduma aztán talán van egy Horvátországi nyaralás az is valami olcsó leértékelt nyomi helyen,kocsijuk talán egy 16+ éves ,,Mi autónk" kategória,de én rabszolga vagyok persze,aztán szeretne sztem ő is ilyen lenni,csak az én melómhoz agy is kell.


Vannak jó MLM-ek csak arról keveset hallasz,és nem ilyen termékes vacak.

2018. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Lemaradt,persze mindjárt jönnek a nagy tripla mega giga gyémánt FLP-s Amwayes megmondó emberek,hogy hát de az ő vitaminjuk az nem mű meg máskép szívódik fel.

Vitamin tök mindegy hogy fogyasztod mivel nincs művitamin,mert nincs és kész,olvassatok Lenkeitől,ő hírből se említette,hogy van mesterséges vitamin.

Vitamin van meg vitamin,csak az FLP egy átb_szás alacsony dózis ergó nem ér semmit cserébe g_ci drága is.

2018. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%

A kérdezőnek:


"eladsz 1-2 ilyen cuccot és hopp itt a siker"


Természetesen nem így működik. Ebben az üzletben munkatársként nem eladásban, hanem vásárlásban vagy érdekelt, s ha ezt meg tudod mutatni elegendő számú embernek, akkor valóban tudsz sikeres lenni, tudsz te is évente háromszor nyaralni a cég pénzén (idén volt egy Horvátország és két USA), a cég fizeti az autódat, s mellette európai szintű jövedelmed is lehet.


Munka nélkül természetesen ez sem megy. Tanulás nélkül sem. Ez egy szakma, meg kell tanulni, s jól kell művelni.


Itt ha rendesen odateszed magad 5 évig, akkor megoldódott az életed, már nem lesznek anyagi gondjaid.


Ezzel szemben természetesen választhatod a 40 éves tervet is mely szerint rabszolgaként dolgozol egy munkahelyen 40 évig, s aztán elmész nyugdíjba, ahol majd annak a pénznek a feléből kell élned, amely egészében sem biztosított emberhez méltó megélhetést.


A válaszadónak: ha fogalmad sincs az FLP-ről, a vitaminokról, Lenkeiről, akkor lécci, ne adj tanácsot a témában! :D :D Ha jártál volna FLP-s rendezvényen, s bekukkantottál volna a parkolóba, akkor nem írnál ekkora butaságokat. Horvátországot a cég a kezdőknek adja ajándékba (természetesen a fizetésükön felül), olyanoknak, akik épp elkezdték az üzletet, s 4 hónapig beletesznek az üzletbe átlag napi 1-2 órát. A kicsit komolyabbak idén már kétszer kaptak USA-nyaralást, a cég fizeti az autójukat, s olyan házakban laknak, amilyenekről te csak álmodni fogsz egész életedben. Aki csak egy kicsit otthon van a témában, az azonnal vágja, hogy mekkora butaságokat írtál le.

2018. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

,,Ezzel szemben természetesen választhatod a 40 éves tervet is mely szerint rabszolgaként dolgozol egy munkahelyen 40 évig, s aztán elmész nyugdíjba, ahol majd annak a pénznek a feléből kell élned, amely egészében sem biztosított emberhez méltó megélhetést."

Gondolod te,tudod nekem piacképes szakmám van és majd akarok vállalkozni de nem zaklatni másokat és tukmálni rájuk az étrend kiegészítőket,amiktől csak jobbakat tudok.

Majd mondom a volt vezető kollégámnak,hogy milyen rabszolga,több kecója van,BMW-je meg utazgat,homárt zabál.

Ezt hány MLM-s teheti meg?

Meg 40 évig rabszolga,hagyjuk már,tudod szakmámban lépkedhetsz előre,aztán cégként is dolgozhatok,egyre nagyobb tudásom van egyre több pénz,aztán én kellek IT végett,engem keresnek meg és meg maradnak a barátaim,nem kell mormoljam a sok betanult semmit mondó szöveget amit az FLP-sek csinálnak.

Ha már MLM akkor inkább arany befektetésűt választom mert annak tényleg van értelme meg koinosnak,de ennek a gagyi vacak termékeiteknek semmi,semmit se érnek elmondanám.



"A válaszadónak: ha fogalmad sincs az FLP-ről, a vitaminokról, Lenkeiről, akkor lécci, ne adj tanácsot a témában! "

Pedig van hidd el,olvastam utánanéztem.

Lenkei meg tudod ORVOS,aki vitaminokról írt könyvet.

Ő mondta a 60mg-os vitamint teheted a s_ggedbe,mert annyit ér.

Én 2500 - 3000 Ft-ból lekapszulázok neked rengeteg kapszulát amiben van 1g C vitamin.

Ismétlem 1g C vitamin,a ti 60mg-os vitaminotok meg

4200Ft

[link]

100 tabletta,aha akkor matekozzunk jó?

Tehát nekem egy kapszulába van 1g,itt 10 tablettában 600mg számolj légyszíves,na most 1g-hoz be kell vigyél 20 tablettát egy negyed dobozzal,és akkor 1200Mg-ot vittél be,én egy nap beviszek minimum 5g C-vitamint,de inkább 10g-ot,és én rengeteget lekapszulázok neked 3000-ből.

Itt ahhoz,hogy 5g-t bevigyél az 5000mg,na most 1200mg 20 tabletta akkor 6000mg egy doboz,mi sem egyszerűbb naponta betolni egy dobozzal ami 4200Ft,az 30 napra számolva 126.000 ropogós magyar forint.

De javíts ki ha tévedek.

Tökre megéri amúgy :))))))

Ennyit az FLP-ről.

Lenkei meg mint említettem orvos,summa cum laude diplomája van,ő is írta minimum napi 10g C vitamin kell,meg megadózisú multivitamin,na most akkor menjünk a multivitaminra,jó?


Én amit szedek Scitec MultiPro 5200Ft megadózisú kiváló vitamin

- [link]

Itt meg a ti vitaminotok:

- [link]


Tehát 5390 Scitec,5800 az FLP-s amibe lóf_sznyi hatóanyag van,olvasg el a Lenkei könyvét a MultiPro annak a mintája,tehát kb. egy fél doboznyi FLP kell,hogy bevidd a megadózist,mi sem egyszerűbb akkor matek következik.


Tehát 5800Ft egy doboz FLP vitamin,na most napi 2400Ft-ot megeszel belőle,akkor havi 72.000 fincsi magyar zöldhasú lesz,akkor 126.000 + 72.000 = 198.000 Ft,hmm a hülyének is megéri tényleg :)))) ;)

Tök jó,ugye?

Vedd akkor az FLP-t 200k ha olyan fitt akarsz lenni meg egészséges mint amilyen én vagyok,

de várjál kihagytam a Kalcium-Magnéziumot,nézzük csak meg :)


Sciteces legjobb ásványianyag:

- [link]


FLP-s:

- [link]

majdnem 7000Ft ;)

Na itt nem rossz az összetevő lista de még mindig lóf_sz.

Tudod mit számold ki te most.

Na ennyire nincs fogalmam,neked meg az agyad mosták az FLP-nél a gagyi életmód programjuk is ötforintot ér,hidd el tudom testépítő vagyok(amatőr,versenyzés is cél),kicsit jobban vágom ezeket.

Ezzel meg tudod vezetni az átlag embert,hogy ez bezzeg hogy szívódik fel,mondjuk nem tudom hogy,de ez a kamu,hogy a tiétek ,,természetese" vitamin,a szervezet nem tesz különbséget vitamin az vitamin PONT,nincs benne riasztó meg szoftveres vezérlés ami szabályozza,hogy ez így meg úgy szívódjon fel,kellátos kötésű a Sciteces vitamin is mielőtt ezzel jössze,hidd el ennek is utána olvastam,meg az ásványi anyagoknak is.

Olvasd el ezt elsőkörben:

- [link]

- [link]

Most te jössz,én észérvekkel támasztottam alá amit akartam.


":D :D Ha jártál volna FLP-s rendezvényen, s bekukkantottál volna a parkolóba, akkor nem írnál ekkora butaságokat. Horvátországot a cég a kezdőknek adja ajándékba (természetesen a fizetésükön felül), olyanoknak, akik épp elkezdték az üzletet, s 4 hónapig beletesznek az üzletbe átlag napi 1-2 órát. A kicsit komolyabbak idén már kétszer kaptak USA-nyaralást, a cég fizeti az autójukat, s olyan házakban laknak, amilyenekről te csak álmodni fogsz egész életedben. Aki csak egy kicsit otthon van a témában, az azonnal vágja, hogy mekkora butaságokat írtál le."

Aha,én akit ismerek FLP-s kb. director már és örül ha keres 3 kilót,amit nálunk a 22 éves egyetemről kiesett fejlesztő is megkap 0 év gyakorlattal,nektek ehhez vért kell pisilni.

Másik dolog,akik így előadták egyik se mutatta meg bankszámláját nekem,mutasd meg nekem mennyi pénz érkezett,mennyit keresel belőle,milyen ruhákba jársz,milyen életed van,hol laksz,milyen kocsit vezetsz,mivel rendelkezel.

Na akkor hitelesek lesztek ha kipakoltok.

Eddig egy ember tette meg ezt,egy francia férfi másik MLM cégnél és tudod mit igazi f_sza gyerek,ő a tárgyaláson fogja és kipakolja kocsikulcs,lakáskulcs,képek lakásáról,nyaralásokról,luxusról.

Kérdezem én itthon miért nem látom ezt?

Te megtennéd?

Lássuk.

2018. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy napi 1-2 óra munka?

Ahaa,hogyne,érdekes ezzel a sumnával etetnek az FLP-sek,1-2 óra meló és gazdag leszel,igen a munka oroszlánrésze hidegen hívogasd az embereket,mormold a szöveget ezerrel.

Erre hol elég napi 1-2 óra meló,ez a baj,hogy félrevezetitek az embert,ez k..va gáz.

Én egy másik MLM-t nézek és tudod mit mondott a forma,hogy ezzel minimum heti 20 óra meló kell,nem tudom hogyan oldom meg de ezt mondta az alatt felejtős.

Na ez a korrekt,lehet azért mert amerikai a csávó,és ő tényleg sikeres benne láttam a MErcijét,a lakását sőt ő is meg fogja mutatni mennyi pénz érkezett neki belőle ebben a hónap meg az előzőekben is.

Ő korrekten kipakol és ott előttem mindent.

2018. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
,,sumnával" helyett dumával akart lenni.
2018. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

"Ezt hány MLM-s teheti meg?"


Sok. Sokkal több, mint gondolnád. Sőt, sokan közülük nem cserélnék le az autójukat egy szar béemvére. Nézz rá a youtube-on pl. Gidófalvi Attila garázsára...


"Én 2500 - 3000 Ft-ból lekapszulázok neked rengeteg kapszulát amiben van 1g C vitamin." Igaz. Csakhogy Magyarországon legálisan nem hozhatod forgalomba.


"Aha,én akit ismerek FLP-s kb. director már és örül ha keres 3 kilót,amit nálunk a 22 éves egyetemről kiesett fejlesztő is megkap 0 év gyakorlattal,nektek ehhez vért kell pisilni." Nincs az FLP-ben "director". Az a "vérpisilés" meg kb. napi 2-3 órában kávézgatni emberekkel, s beszélgetni. S akkor ez kb. havi 400-600e. Sok ember a feléért is hajlandó lenne kávézgatni. Ha hinne magában...


"Kérdezem én itthon miért nem látom ezt?"


Mert nem ott nézelődsz, ahol kellene. Keress rá youtube-on: Gidófalvi Attila, Berkics Miklós. Nyilvános videókat találsz tőlük a lifestyle-ról. S vannak aztán jó sokan, akik nem teszik közszemlére. Pedig lenne mit...


"Amúgy napi 1-2 óra munka?"


Attól függ, mi a célod. Ha gyorsan akarsz nőni az üzletben, s tudsz több időt beletenni, persze, hogy lehet. A napi 1-2 óra az a minimum. Azzal már fél-1 év alatt simán meg lehet csinálni a havi félmillát. Napi normál munkaidőben, 8-10 órában 2 hónapon belül. De minek sietni? Nem rohanunk sehová :D Nem gyorsan kell meggazdagodni, hanem nagyon.


Amúgy, tévhitben élsz, ha azt hiszed, hogy az MLM arról szól, hogy hamargyorsan meggazdagodni, s milliárdokat keresni. Nem, az MLM nem erről szól. Soha nem is erről szólt. Persze, aki kitartó és szorgalmas, az megcsinálta. Magyarországon is élnek jónéhányan olyanok, akik az elmúlt 20-30 évben milliárdokat kerestek MLM-mel. De nem erről szól. Ez csak egy opció. Tudod miről szól? Arról, hogy kényelmesen, napi néhány órai laza munkával normális, tisztességes, európai szintű jövedelemre szert tenni, miközben nem szakadsz meg egy gyárban vagy egy feketemosogatóban. Nem áll mögötted a zord főnök korbáccsal a kezében. Nem kell szabadságért könyörögnöd, hogy egy hétre el tudj menni a Balatonra.


Erről szól: annyit keresel, amennyit te akarsz, annyit dolgozol, amennyi kényelmes, azokkal akiket te választasz ki, ott ahol jólesik. A saját céljaidért dolgozol, nem pedig a főnökeid céljaiért.


Neked IT-szektorban soha nem lesz passzív jövedelmed, soha nem lesz valódi luxusautód, soha nem fogsz valódi luxusnyaralásra menni. Az MLM-ben ezeket a cég adja. Prémiumként.


Az MLM egy lehetőség a prémium életre. De tudod mit? Nem kell élned ezzel a lehetőséggel. Szükség van informatikusra, szállodai alkalmazottra, autógyári összeszerelőre, utcaseprőre, boltosra, taxisra, repülőtéri alkalmazottakra, szabóra, varrodai munkásokra, s még ezernyi más szakma képviselőire is ahhoz, hogy az MLM-ben sikeres embereket kiszolgálják...

2018. okt. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért ha ennyire jó az MLM akkor miért nem mindenki az csinálja? (költői kérdés)
2018. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

"Sok. Sokkal több, mint gondolnád. Sőt, sokan közülük nem cserélnék le az autójukat egy szar béemvére. Nézz rá a youtube-on pl. Gidófalvi Attila garázsára..."

Gidót ismerem,imádom.

De én nem rájuk vagyok kiváncsi hanem például a te jövedelmedre.

Megmernéd mutatni?

Kocsid kulcsát,ruhatárad,lakásod,akár lifestyle-t hogy élsz?



"Igaz. Csakhogy Magyarországon legálisan nem hozhatod forgalomba."

Nem is akarom hanem arról van szó,hogy magamnak otthon megcsinálom a jobbat olcsóbban,míg nálatok egy doboz kellene minimum naponta sőt 2,nagyon megéri FLP-s C vitaminotok,kb annyit ér mint a Centrum,csak legalább g_ci drágán adjátok.


" Nincs az FLP-ben "director". Az a "vérpisilés" meg kb. napi 2-3 órában kávézgatni emberekkel, s beszélgetni. S akkor ez kb. havi 400-600e. Sok ember a feléért is hajlandó lenne kávézgatni. Ha hinne magában..."

Jaja,hogyne na majd figyelj írj rám jövő ilyenkor rendben kíváncsi vagyok hol tartasz akkor.

Én bőven 600e felett keresek ha itt tartunk mint fejlesztő csak úgy mellékesen sőt nemsokára megyünk párommal külföldre kb annyi pénzért amennyiért itthon még sok vállalkozó sem keres,és a cég mindent fizet.

És 2 éven belül nekem is lesz Porschém,sőt ha IT vezető leszek akkor annyi sem kell.

Hány MLM-esnek van Porschéja a közvetlen környezetedben,hány lakik szép lakásba,melyik jár Hugo Bossba?



"Mert nem ott nézelődsz, ahol kellene. Keress rá youtube-on: Gidófalvi Attila, Berkics Miklós. Nyilvános videókat találsz tőlük a lifestyle-ról. S vannak aztán jó sokan, akik nem teszik közszemlére. Pedig lenne mit..."

Gidót,meg Berkicset imádom.

De mondom én a te meg a közvetlen környezetedben lévő MLM-esek bérére vagyok kíváncsi.Milyen kocsitok van,milyen ruhatáratok,hol veszítek a ruhát,milyen lifestyleban vagytok?


"Attól függ, mi a célod. Ha gyorsan akarsz nőni az üzletben, s tudsz több időt beletenni, persze, hogy lehet."

Mutasd meg akkor nekem,tényekkel számadatokkal,pakold ki miket értél el benne.

Komolyan érdekel látni akarom.


"A napi 1-2 óra az a minimum. Azzal már fél-1 év alatt simán meg lehet csinálni a havi félmillát. Napi normál munkaidőben, 8-10 órában 2 hónapon belül."

Mutasd meg,kérlek.Neked sikerült-e már?


"De minek sietni? Nem rohanunk sehová :D Nem gyorsan kell meggazdagodni, hanem nagyon."

Jaaa aztán leszel 50 éves mire sikeres leszel tök jó lesz,amikor már vénember leszel.

Dehogynem rohanunk ember,az idő a legfontosabb,ezt nem tanultad?

Minden perc elvesztegetett idő,de te ráérsz talán 50 évesen tudsz venni egy lakást talán.



"Amúgy, tévhitben élsz, ha azt hiszed, hogy az MLM arról szól, hogy hamargyorsan meggazdagodni, s milliárdokat keresni."

Te mondtad napi 1-2 óra melóval 600e-ket lehet keresni,akkor matekozzunk jó?

Tehát napi 1-2 óra,akkor legyen napi 2,na most az heti 14 óra ami havonta 56 óra,ahaaa.

Tehát 600.000 / 56 = 10715 Ft óránként kb. ami naponta ha 8 órában tolod akkor annyi mint 85720 Ft,ha napi 8 órát tolod akkor 168*85720 = 14400960 Ft,ugye?

Akkor miről szól az MLM?

Vezesd le,komolyan érdekel engem,tételesen szépen.


"Nem, az MLM nem erről szól. Soha nem is erről szólt. Persze, aki kitartó és szorgalmas, az megcsinálta. Magyarországon is élnek jónéhányan olyanok, akik az elmúlt 20-30 évben milliárdokat kerestek MLM-mel. De nem erről szól. Ez csak egy opció. Tudod miről szól? Arról, hogy kényelmesen, napi néhány órai laza munkával normális, tisztességes, európai szintű jövedelemre szert tenni"

Aha,tehát kényelmesen laza melóval,értem.

Akkor ezt is mond el miből áll a meló,á-tól cettig,mindent írj le mi a munka,mit kell csinálni,mit csinálsz.

De nem himi humizunk hanem szépen ahogy én írok neked,kifejtve logikusan felépítve,mert semmi se derül ki.

Plusz linkelj nekem mondom elment félévi jövedelmedet meg mutasd meg mid van,ha ennyire jó akkor mutasd meg hadd lássam.


"miközben nem szakadsz meg egy gyárban vagy egy feketemosogatóban. Nem áll mögötted a zord főnök korbáccsal a kezében. Nem kell szabadságért könyörögnöd, hogy egy hétre el tudj menni a Balatonra."

Bocsi én nem gyárban dolgozok,na ez a baj,hogy azt hiszed mindenki csicska helyen csicska melót végez.

Én szoftvermérnök vagyok,projekteken dolgozok,ha kell le is szopnak,most megyünk párommal külföldre nemsokára sokkal több óradíjért mint amit most kiszámoltam neked,amit te MLM-ben realizálhatsz,te mondtad.

És nem kell zargatnom barátaimat meg tukmálnom a sok gagyi terméket,mert az FLP a legsz_rabb ami csak létezik.



"Erről szól: annyit keresel, amennyit te akarsz, annyit dolgozol, amennyi kényelmes, azokkal akiket te választasz ki, ott ahol jólesik. A saját céljaidért dolgozol, nem pedig a főnökeid céljaiért."

Én a saját céljaimért dolgozom elmondanám,és nagyon jól megfizetnek.

Unokatesóm,bátyám is mind mind IT-sok,nem mondom milyen életszínvonalon élnek,Bossba járnak,kocsit vesznek,Audi szintűt.

Kérdezem én melyik körülötted lévő él így,hogy utazgat,van Audija,Hugo Boss ruhái,nem elhanyagolt a teste,meg nem gagyi cipőbe áll ki.

Mert én amikor voltam előadáson a dagadt nő rongyokba magyarázta ennyi meg annyi pénzt lehet keresni,jaaah csak rajta nem látszott semmi,elhanyagolt dagadt,igénytelenség volt.

Nagyon hiteles amúgy az ilyen.

De más MLM előadáson is ezt láttam,ilyen olyan vezető már aztán a ruháján nem láttam, a My77,Hugo Boss jelzést sőt a cipője egy lefarcolt valami volt nem Boss szintén és nem Versace.

Másik gyerek aki előadta mekkora gyémánt BKV-val jött oda dumálni,meg bérel ismétlem bérel egy lakást a Mester utcában,szánalmas.

Mintás pólóban,térdnadrágban odajött meg egy ötforintot nem érő szandálban.

De ő a tripla gyémánt vezető,ahaaa.

Akkor kérdezem én miért nem látszik rajta meg miért nem láttam ezeken a a nagy vezetőkön az életstílust amit én képviselek például?Mert én ha megjelenek valahol nyugodt lehetsz szemek fenn akadnak,ruhatár,cipő,óra minden a helyén.



"Neked IT-szektorban soha nem lesz passzív jövedelmed, soha nem lesz valódi luxusautód, soha nem fogsz valódi luxusnyaralásra menni."

Amúgy rokonom most vesz luxus kocsit ,,IT alkalmazott" effektíve,S5-t,te mikor veszel vagy a szponzorod mikor vesz?

Hol lakik?

Amúgy miért ne lehetne passzív jövedelmem?

Kimondta ezt neked nem lehet?

Most megyünk párommal luxus wellneszezni nem mondom hova egyik legszebb szállodába,te mikor voltál?

Párodat mikor vitted el luxus wellneszre?


"Az MLM-ben ezeket a cég adja. Prémiumként."

Milyen prémium?Mikor jár?

Mondom mond el mit kell csinálni,vezesd le.



"Az MLM egy lehetőség a prémium életre. De tudod mit? Nem kell élned ezzel a lehetőséggel. Szükség van informatikusra, szállodai alkalmazottra, autógyári összeszerelőre, utcaseprőre, boltosra, taxisra, repülőtéri alkalmazottakra, szabóra, varrodai munkásokra, s még ezernyi más szakma képviselőire is ahhoz, hogy az MLM-ben sikeres embereket kiszolgálják..."

Jajaaa,na majd kérlek írj rám 1 - 1,5 év múlva és akkor mutasd meg mid van,kérlek szépen,mert érdekel.

2018. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%

Ekkora kekec embert a Föld nem hord a hátán! Ez rosszabb, mint a kígyó, mert bármit mondanak neki, azt kicsavarja! Nem neki írom, mert elég volt a színvonaltalan nagyzási hóbortjából, pökhendi stílusából, s egy világhírű, 40 éves becsületes múltra tekintő cég bemocskolásából!Szerencsére én egy másik MLM cégnél vagyok pár éve - és nem forgalmazunk Forever-szerű termékeket, ott is megkeresem azt a pénzt, amit ez a nagy IT-s... Nekem is vannak BOSS ruháim, Armani, Versacce parfümjeim, AUDI fekete csúcsmodel - és lehet hihetetlen, de nem kell magunknak külföldi utakat szervezni, a cégem megszervezi nekünk AJÁNDÉKBA - tanulmányi útba, ELISMERÉS JÁR a komoly munkával szerzett, tisztességes pénz mellé! Nem írom ki az MLM cégem nevét, mert nem kell, hogy ezt is besározza ez a dúvad...! Nő létemre az ilyeneket lenézem... A párommal dogozunk, hasonlóan, mint az ez előtti csúcsvezető, (gondolom), s nálunk is SAJÁT MAGUNKNAK építjük az üzletünket és óriási dolog, hogy azt, amit mi elértünk a Cég égisze alatt, azt az "üzletet" a gyerekeink megöröklik majd egyszer, mert tudom az FLP-nél is így van... engem is be akartak regisztrálni, sok mindenről tájékozódtam, de a párommal másképpen döntöttünk, de a valóban csúcs minőségű termékeiket vásároljuk, használjuk - s egyáltalán nem tartom extra drágának. ezek szerinte ár-érték arányosak. Egy bio-dezodor kb 2 ezer ft közel egy évig megvéd sok mindentől...csak egy példa.

DE! Arról nem beszél ez a vitatkozó, hogy valóban voltak, sajnos talán vannak is olyan MLM cégek, ahol tényleg átverések vannak, de speciel ismerem az FLP-t, tudom, hogy nagyon jó és csúcsminőségű termékei vannak, mi is vásárolunk elég sokat belőlük, (de etikátlen lenne két MLM üzletet építeni!). Az ominózus C-vitamint hiába ócsárolja, az tényleg fantasztikusan jó, aki akarja a youtoobe-on megnézheti a C-vitamint bemutató filmet, -mekkora a szervezetünk belsejét tisztító ereje, nem gyári aszkorbinsav, egy nagyon finom nagy tabletta 24 óra alatt szívódik fel, s ráadásul speciális zabkorpába van építve amivel az emésztőrendszer tisztítását is elvégzi, s annak a 60 mg valódi C-vitaminnak sokszorosa az egészségben kifejtett értéke, hatása! --- de NEM EZ A LÉNYEG! Szerintem csupán az, hogy ilyen fajta "lejáratási kampányt" bizonyítani kéne! Ez már-már jogi kérdés - meghagyva az egyén véleményének a szabadságát! De itt már rágalmak fogalmazódnak meg, a jó hírnév megsértése stb. - s ha az én nagyszerű cégemet állítaná valaki ennyire pellengérre TÁRGYI BIZONYITÉKOK NÉLKÜL, hát lehet, nem hagynám annyiban! Mert azt a sok vagdalkozást KONKRÉT bizonyitékok nélkül még anonim sem szabadna megtenni, megengedni. A vélemény szabad - de ez már annál több... A többi nem az én dolgom. Tovább is vásárolok FLP termékeket az ismerősömtől, s nem érdekel más kiábrándító véleménye, NEKEM a MAGAM TAPASZTALATA sokkal többet jelent. Ja! Igen, vásárolok és NEM tukmálták, egyszerűen és okosan beszélgettek velünk dolgokról, s azt is megemlítették, mivel foglalkoznak. Én inkább örültem a jó és korrekt infónak... s az ismeretségünket nem tette tönkre ez - sőt!!! Fiú, szerintem hagyjátok abba, itt nincs győztes, csak vesztes - mert igazságot nincs jogunk és lehetőségünk tenni. Nyilván nem lenne a cég 40 éve oly sikeres a világ 160 országában... S most engedjétek meg ezt a stílust egy nőtől: Az nem lehet, hogy több száz millió FLP tag, üzletépítő, vásárló a világon mind hülye, csak ez a "kedves" úr ennyire "okos"!...:) Szerintem BÉKE VAN! :)

2018. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!