Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik jobb, egész életben...

Melyik jobb, egész életben átlag anyagi szinten élni, vagy bűnőzőként luxusban?

Figyelt kérdés
A bűnőzés alatt nem gyilkosságra, fegyveres rablásra gondolok hanem "fehérgalléros" bűnőzésre. Vállalkozás, adócsalás, sikkasztás, korrupció.

2019. júl. 7. 18:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
85%
Én nem tudnék rettegésben élni, hogy mi lenne ha lebuknék. Szóval inkább a jelenlegi átlagos életemet folytatom és csorgatom a nyálam ki hova jutott el ahova én nem fogok.🙃
2019. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi az átlag?

Ha az hogy 50 évesen, diplomásan egy 55 nm-es panel lakásban élek, van egy 14 éves autóm, akkor inkább az utóbbi. Persze úgy, hogy magánszemélyeknek nem okozok kárt.


Némi túlzással ami az Aranyéletben is volt, "nekem mindegy hogy, csak legyen meg a havi 1 millió nettó". Ma ezt egy tisztességesen dolgozó gyerekes család fizetésének el kellene érnie. Ehhez képest hol vagyunk abba bele sem gondolok.

2019. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!