Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka lenne nekem jó,...

Milyen munka lenne nekem jó, Budapesten?

Figyelt kérdés

Van egy varrónő szakmám, de nem varrok túl szépen. Bár szeretek, talán belejönnék egy varrodában (mivel iskolában nem nagyon tanítottak meg, esélyem sem volt)

Van-e esetleg más munka, amihez nincs szükség szakmára? Illetve hogy elmehetek-e eladónak, vagy pincérnek, ha nem az a szakmám?

Szeptemberben költözök Budapestre, és elkezdem BKSZC-n a divattervezőt (amihez ugye nem is kell varrni sem), albérletet már találtam a közelben, viszont munkát nem. Szeretnék segítséget kapni, hogy milyen munkakört ajánlanátok, és hogy tudtok-e a suli felé valamit?



#Budapest #felvétel #szakmanélküljárnidolgozni
2019. júl. 7. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook-on like-olj álláskeresési oldalakat, annyi hirdetést fogsz kapni, hogy meg is fogod unni :) De persze, tudsz majd közülük bogarászni, hogy mi lenne jó neked.
2019. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán el tudsz menni papír nélkül eladónak, portársnak, betanított munkára, takarítónak, hirtelen ezek jutottak az eszembe, de biztos van még pár terület ahol találsz melót, főleg Bp.-en van bőven! Sok siket! :)
2019. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöööm, nagyon köszönöm!
2019. júl. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!