Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy keressek így munkát?

Hogy keressek így munkát?

Figyelt kérdés
Torkig vagyok már az önéletrajz küldéssekkel, folyik a szemem is már a képernyőtöl. Pénz viszont hol kell, hogy lehet gyorsan munkába állni? Mások hogy csinálják? Mert nyilván nem mindenki így keres munkát.
2019. júl. 9. 10:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb hogy még a raklapos pakoló munkakörökre sem jeleznek vissza, de azért megvan hírdetve.
2019. júl. 9. 10:34
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Minden reggel keresnek munkásokat a Moszkva téren.
2019. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem munkát kellene keresned, hanem vevőt :)


Keresni egy kiváló termékcsaládot, egy kiváló céget, egy kiváló értékesítési szisztémát, s nekiállni pénzt keresni :)


Amíg te önéletrajzokat küldesz cégek email-kukájába, addig mások vevőket keresnek, s 1-2 év után mennek a szalonba megvenni életük első "újautóját".

2019. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy vevőket?
2019. júl. 9. 10:39
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Valami hülye MLM-dologról beszél. Érdekes, én 1,5 éve dolgozom (nem vevőket keresek), és most vettem meg életem első "újautóját". Na, bumm.
2019. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz, ha nincs aki segítene, ha nincs protekció. Én is nagyon sokáig így kerestem, mert kevés helyen van megadva telefonszám, főleg e-mail formában van csak elérhetőség. Volt hogy 1 hónapban vagy 40 helyre küldtem önéletrajzot. Hónapok után nagy nehezen behívott valaki állásinterjúra és így lett végül munkám. De volt olyan munkakeresős időszakom amikor szintén küldözgettem feleslegesen 100val az önéletrajzomat és csak azokra tudtam állásintrjúkra eljutni, akiket telefonon el lehetett érni, mert volt aki fel sem vette a telefont és vissza sem csörgött. Azok közt volt 2 munkaadó, akivel a megbeszélt helyre, időpontra nem jöttek el, az egyik csak hitegetett, hogy mindjárt odaér, várjak még egy kicsi, közel 2 óra várakozás után leléptem. Szóval tudom milyen nehéz, protekció nélkül és ha nincs még tapasztalatod munkában nincs sok esély sem, a fiatalokat nem is nagyon szeretik, mert hogy tuti hamar le fog lépni.
2019. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, igazad van, mivel négy rövid sort nem tudsz értelmezni, nyilván nem neked való a jólét.


Szóval, ne önéletrajzokat küldj, hanem menj el segédmunkásnak vagy takarítónak, az talán képességeidnek megfelelő munka :)

2019. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos se ismertségem nincsen se beszélgetőtársam se protekció. Igy meg nagyon nehéz. Tavaly ég kifogta egy kettő alkalmi munkákat, de már arra sem válaszolnak sajnos.
2019. júl. 9. 10:48
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Balatonlellen pl a lidl meg az aldi lasszoval probalja fogdosni az arutologatokat, igernek fut fat, lakhatast meg netto 200at stb stb. Nehogymar ne lehessen Magyarorszagon allast talalni, nem hiszem el.
2019. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell protekcio. Munkaerő hiány van, használd ki.
2019. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!