Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek adminisztrációs...

Hol keressek adminisztrációs munkát?

Figyelt kérdés

Mik azok a helyek ahol ilyen téren kaphatok munkát? Mezőkövesd és környékére gondoltam.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. okt. 16. 20:41
 1/6 anonim válasza:
52%
A betanított gyári munka, takarítás,stb miért nem érdekel? Nem fizet kevesebbet.
2018. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az is érdekel :D és van Mezőkövesden 1 vagy 2 műszakos munkahely? Persze 8 órában.
2018. okt. 16. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak Mezőkövesden keresel akkor elég soká keresni fogsz. Szerintem Egerben és Gyöngyösön is keresgéljél. Gyöngyös majdnem annyira van tőled mint tőlem, Bp. Nem sok az a 40-50 km. Tudod hány hirdetést végignéztem már? Te hol élsz? Tudom Mezőkövesden....
2018. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem talált, nem Mezőkövesden lakom :D
2018. okt. 25. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi van az álláshirdetésekkel nincs semmi a neten, ezen a környéken? Szerintem nehéz lesz, de te tudod. Van diplomád, értesz a számítógéphez? Én nem nagyon tudom hova tenni ezt a munkakört. De úgy látom te sem. Valami irodákban lehet ilyesmit csinálni, hivatalokban....de azt írják, itt is, hogy nagyon unalmas. Biztos, hogy ezt akarod? :D
2018. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez csak egy opció volt de rájöttem, hogy nem fogok ilyen munkát találni, csak egy érettségim van, minden nap nézem az álláshirdetéseket de nem találok semmit.
2018. okt. 26. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!