Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menyjek oda ahol már dolgoztam...

Menyjek oda ahol már dolgoztam, vagy keressek más munkát magamnak?

Figyelt kérdés

Érettségi vizsgáim vannak. A teszteken, és a fogalmazásokan túl vagyok, már csak a szóbeli felelések várnak, és a projekt.


Dolgozgattam autógyárban mint megállapodás alapján, operátor. És már ismerem a főnökséget, illetve leadereket, illetve akik ott dolgoznak. Elégedett vagyok. Már tavaj évtől itt dolgoztam. Hívtak máshova is dolgozni, de nem mentem, mert itt kínálnak 4€/órabért, és másik munkahelyen pedig 3€/órabért.


Ha belépnék erre a munkahelyre, cég keresztül, havi 674€, + bónuszok. 1 hónap után 711€/havi fizetés + bónuszok, és 3, illetve 4 műszakos munka (lehet választani).


Ügynökség keresztül: havi fizetés: 671€ + bónuszok, 1 hónap után 702€, + bónuszok.

Itt van lehetőség választani, hogyan szeretnék járni munkába:

1. Lehetőség: 4 műszak, és 4 nap szabad (nem tudom, hogy ebben benne-i van az éjjeli műszak is).

2. Lehetőség: 4 műszak, 2 napot dolgozok, és 2 nap szabad.

3. Lehetőség: 3 műszak, 1 hét reggeli, 1 hét délutáni, és 1 hét éjjeli műszak.

Nem szeretnék menni olyan munkahelyre, ahol éjjeli műszakok vannak.



2. Munka ahova szeretnék menni, csak hallottam, hogy kicsesznek az emberekkel, stb.

2 műszakos munka, 8 órás, havi fizetés 700€. Televíziót gyártanak, operátor munka. Sokan panaszkodnak erre a cégre.



Ha sikerül leteszem az érettségi vizsgákat, milyen munkát tudnátok ajánlani? Menyjek ide ahol dolgoztam? Sokan mondjátok, az operátoros munka nem jó, mert tönkre megy az ember. Szakmámat nem tudom végezni. Menyjek fuvarozni? Vagy milyen munkát keressek magamnak?


Kérlek segítsetek nekem ebben. Nagyon megköszönném. Kell már keresgélni munkákat.


2019. márc. 27. 10:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Leteszem

letenni*

2019. márc. 27. 10:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek külföldi munkák, hogy euróban írod? Ha igen, akkor egyik se, mert kevés a fizetés. Hacsak nem szlovákiából írsz.
2019. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De, Szlovákiából ír és már azt is tudom kívülről, hogy eddig ügynökségen keresztül dolgozott, de most már nem lehet diákként és akkor most mit csináljon, hogy dolgozzon, stb.


Kérdező, ne kínlódjál már, hanem menj oda vissza dolgozni, ahol eddig is dolgoztál, ismered a környezetet:

" És már ismerem a főnökséget, illetve leadereket, illetve akik ott dolgoznak. Elégedett vagyok"


A másik munkánál azt írod, sok rosszat hallottál, kicsesznek az emberekkel, stb.

Akkor mi a kérdés? Egyolyan helyre akarsz menni, ahol állandóan ordítoznak, szivatnak (pl. teljesítménybér, amit nem tudsz teljesíteni, stb), kicsesznek veled vagy egy olyan helyre, ahol normális körülmények vannak - max éjszakázni kell. Na bumm, fiatalon bőven ki lehet azt még bírni, ha normális a hely.

2019. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
11:24: Igen jópofák. Csakhogy ezt nem lehet valahogy megoldani, hogy éjjeli műszakra ne keljen járnom? Éjjeli műszaktól félek.
2019. márc. 27. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
3-4 műszakos rendbe nehezen oldod meg, hogy ne legyél éjjeles. :) Ne félj tőle fel lesznek kapcsolva a lámpák nem lesz sötét
2019. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nappal nem fogok tudni aludni.
2019. márc. 29. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól ne félj... :-)

Ha elég fáradt vagy, még állva is elalszol. Nem akartam elhinni, hogy állva el lehet aludni, de nekem 2x is sikerült (nem, nem voltam berúgva).

2019. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!