Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR manager mesterképzést...

HR manager mesterképzést (egyetem) van értelme elkezdeni 40+ éves férfiként?

Figyelt kérdés

Az hogy ez a képzés piacképes önmagában, az nem kérdés.

De a helyzet az hogy én ebben a munkakörben még csak huszonéves libusokat láttam valamint középkorú nőket.

Férfit soha semmilyen korút.

Amikor az egyetemen felvételi beszélgetésen voltam egyetlen hímnemű lény volt ott -én. 90%-ban lányok (lányok és nem nők) és 1-2 középkorú nő. Ennyi.


Na most elvégzem ezt a képzést 2 év mire elvégzem leszek 43 éves és férfi.


Lenne bármi értelme? melót találni ezzel így ilyen paraméterekkel?


2019. júl. 10. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel szeretnél foglalkozni, akkor megéri. Amíg HR-en dolgoztam elég sok férfi HR Managerrel dolgoztam együtt. Ők persze nem foglalkoztak toborzással, interjúztatással, ahol eddig dolgoztam ott ez sose a HR Manager munkaköre volt, a HR managerek teljesen mással foglalkoztak (munkaügyi problémákkal, HR stratégiaépítéssel, HR folyamatok megszervezésével, munkajogi kérdésekkel, esetleges munkaügyi perekkel).
2019. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na de én 0 km-es firssen végzettként nyilván nem egy vezetői székbe ülök be hanem egy századrangú ügyintéző jellegű munkakörbe a 20-21 éves libák közé (ha egyáltalán felvesznek bárhova is)
2019. júl. 10. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy el fogsz-e tudni helyezkedni? ha érdekel, végezd el a szakot.
2019. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem kéne elvegezni ezt a képzést. Látszik, h az empátiad erősen a 0-hoz konvergál. (a huszonéves lányok nem libák vagy libuskák...)
2019. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazad van sértés egynémely libára nézve a liba legalább tojik 10 tojást és lesz 10 kisliba máris többet ér mint egynémely mai emberi liba egész élete. igaz, bocsánat libák! ti gágogtok de legalább csináltok valamit az életben.
2019. júl. 10. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van férfi hr manager, nekem nem fura, de valóban tagadhatatlan, hogy ez a szakma a nők irányába billen
2019. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Nálunk van férfi hr manager, "


Csak kérdés mikor kezdte és mivel és most hány éves.


Mert ha valaki 24 évesen kezdi majd 40-re manager lesz az még oké.

De ha valaki 40+-osan kezdené...hát... nem lesz belőle manager. Nem úgy kezdi az tuti.

2019. júl. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!