Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Deichmann állás tapasztalatok?

Deichmann állás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok nekem segíteni? Ma hívtak ,hogy felvettek a deichmannba heti 20 órás részmunkaidőbe. Pénteken megyek interjúra 11 órára. Viszont nagyon sok rosszat olvastam róla sajnos, így kicsit elkenődtem. Akinek van benne tapasztalata szívesen meghallgatok bármit a munkával kapcsolatosan . Elsősorban a fizetés érdekelne kb nettoban mennyi,nekem a hölgy telefonban 96.000 Ft-ot mondott, vajon ez bruttó lehet? Köszönöm a válaszokat! :)

2019. júl. 11. 00:56
 1/1 Maseratiii válasza:
77%

Nem nagyon látszik kívülről, max annyi, hogy mindegyik Pesti üzletben kevés eladó dolgozik.

Tul sok elvaras, semmi megbecsülés a kollégák felé, túl vannak hajtva. És kemény fizikális erő kell, egy nap több ezer dobozt kell pakolni!

Már a pénz miatt sem éri meg ott dolgozni, régebben jó volt, már semmivel nem fizetnek többet úgy hallottam, mint más kereskedelmi üzlet.

2019. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!