Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalják olyan munkát,...

Elvállalják olyan munkát, ahol az autóért nekem kell felelnem?

Figyelt kérdés
Egy szállító jármű. Kézifék nem működik, biztonsági öv sem, és ha valami kár keletkezik, azt nekem kell megtéríteni.
2019. júl. 11. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
csak akkor, ha nettó 100-at adnak 12 órában, esetleges szombati munkával is.
2019. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez az ajánlat a hülyének is megéri, bizony vállald el, és hozz magaddal mégegy embert.
2019. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem azért, de nincs erre valami biztosítás, vagy valami?

Gondolom ez + kiadás a cégnek, nyilván egyszerűbb, ha az alkalmazott állja ezt is :D

Egyébként ezek után mondtam a főnökömnek, hogy én szarul vezetek, nem nekem való, stb., de csak erőlködnie kell. Én hülye meg igent mondtam. Holnap mennénk egy próbakört, majd megpróbálok bénázni. De lehet, hogy friss jogsival is a kezembe nyomná az autót, mert neki sehogy sem veszteség XD

2019. júl. 11. 23:50
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképp vallald el XD
2019. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak a kapun belülről ne menj ki vele, rögtön megb...nak a biztonság övért, gondolom azt is te fizeted.
2019. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van rajta érvényes műszaki?
2019. júl. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

". Kézifék nem működik, biztonsági öv sem"


Rendőr megállít, általános ellenőrzés, kézifék, biztonsági öv nem működik - minden egyes bírságot te akarsz fizetni azért, mert a munkáltatód trehány?

Tuti nem vállalnám.


"Egy szállító jármű" - a fentiek alapján jó eséllyel a szállítmány sem lesz rendben, fuvarlevél, EKÁER, stb.

2019. júl. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az autó megfelelő műszaki állapotáért a cég felel. Szóval én addig nem ülnék bele, míg nincs rendben, mert munka végén engem is hazavárnak. Ha valami gebasz történik rádverik az egészet, ha a kocsi, a szállítmány vagy más sérül.
2019. júl. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ilyen nincs....


NE VÁLLALD EL!!!


Semmi sem működik, mindenért neked kell felelned és majd fizetned is. Bírságokat, javításokat. Rád verik az egészet és jót röhögnek azon, hogy találtak erre egy balekot.


Nyugodtan mond azt, hogy meggondoltad magad és csak akkor vállalod, ha egy műszakilag kifogástalan autót adnak alád.


(Kézifék és biztonsági öv nélkül?! JÉZUSOM! Remélem, nem indulsz el vele....)

2019. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még kérdésnek is rossz.
2019. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!