Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mennyi vésztartalékotok...

Nektek mennyi vésztartalékotok van?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kezdek elmélyülni a pénzügyi cikkek között és a legtöbb helyen azt ajánlják, hogy legyen 3-6 havi vésztartaléka az embernek. Kíváncsi vagyok, hogy ez tényleg ilyen átlagos jelenség és én vagyok lemaradva vagy inkább csak utopisztikus álom?


Mi jelenleg lakásra gyűjtünk, így minden felesleges pénz arra megy félre, de nincs külön kifejezett vésztartalékunk, de így belegondolva tényleg rosszul esne a lakásra szánt pénzből fedezni valami nagyobb gondot.



2019. júl. 12. 14:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Két gyerekkel, csomaggal, fő szezonban? Hova?


Csak mert mi rengeteget repültünk a párommal annak idején 100 forintos jegyekkel, de csomag nélkül és szezonon kívül. Úgy valóban olcsó volt. De most egy meleg nyári vízparti nyaralasrol beszéltem. Az már nem nagyon működik ugyanígy. Pláne nem családosan, mert gyerekek mellett bizony kellene feladott csomag, plusz 4 akciós jegy ritkábban van, mint csak 2.

2019. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Hagyjuk, teljesen rákattantál a tengerpartra, pedig én nem is beszéltem róla semmikor. Azt meg pláne nem értem, hogy honnan szedted, hogy gyerekkel utaznánk. :D
2019. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
fel evnyi jelen szinvonalon torteno megelheteshez szukseges fizetes.
2019. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!