Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megyeszékhely nagy városban...

Megyeszékhely nagy városban tényleg fizetnek még irodai állásra garantált minimálbért?

Figyelt kérdés
Nem csak aktatologatásról van szó, hanem felelősséggel is jár és ilyen munkára nettó 130-at akarnak adni, ez reális vagy csak átakarják dobni az embert a kerítésen?
2019. júl. 14. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg találnak olyat, aki ennyiért elvállalja, lesz is olyan, aki nem fog többet fizetni.
2019. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elvállalni
2019. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De már a gyári munkások is 200-300 ezreket keresnek akkor irodai gondolkodó állásra miért 130 jár?
2019. júl. 14. 10:21
 4/15 anonim ***** válasza:

#3: nem ennyi jár. Rengeteg az olyan diplomás, akinek értéktelen a diplomája... Viszont alkalmas ezekre a munkákra. Míg a gyári munkás egyre kevesebb. Ráadásul ők termelik ki az adminisztratív dolgozók bérét is. Ezért őket jobban megfizetik.

Viszont ebben benne van nekik a vasárnapi, éjszakai pótlék is. Ja, meg teljesen mások a munkakörülményeik.


Az irodista meg, munkakörtől függ. Egy mérnök többet kap, hiányterület.

Egy adatrögzítő kevesebbet.


Mindazonáltal: a cég annyit fizet, amennyiért a munkát elvállalták.


Ha te keresel egy szakembert, ha nem igényel komoly szakmai ismeretet, és van olyan, aki ugyanazt a munkát határidőre olcsóbban megcsinálja, te sem fogsz neki kétszer annyit fizetni, mint amennyiért elvállalta

2019. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

@10:13


Kegyetlen hajtós fizikai munkával, irreális sok túlórával kerestem 160-170ezer Ft-ot. Ha most az elvégzett munka mennyiségét és értékét nézem, a fizetéshez, akkor sokkal jobb 130ezerért egy irodában lábat lógatni túlórák nélkül, nyugiba.

2019. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De most komolyan, miért kell felháborodni? Azért ennyit akar fizetni, mert SAJNOS ennyiért is talál embert. Az ilyen remek ajánlatok mellett el kell menni, aztán dolgozzon ott aki akar.
2019. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Vicceslz?

Nálunk mképes/adótanácsadó végzettséggel ennyit kapnak (és feketén semmit!!!) könyvelőirodában is, pedig full önállóan tudnak dolgozni.

2019. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

"Nálunk mképes/adótanácsadó végzettséggel ennyit kapnak (és feketén semmit!!!) könyvelőirodában is, pedig full önállóan tudnak dolgozni."


Kamu.


Maximum részmunkaidőben, napi 4 órában kapnak annyit.


Az adótanácsadók nem hülyék,hogy szotyi pénzért dolgozzanak.Ha meg igen, ott valami más áll a háttérben.

2019. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem kamu, mert én is annyit kaptam, csak leléptem decemberben.
2019. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megyeszékhelyen élek és is a garantált bérminimum az átlagos irodai adminisztrátori álláskörben.


Azt meg nem tudom, hogy honnan veszed, hogy a gyárakban 200-300 ezret keresnek, mert több gyárban dolgoztam itt a környéken, de ott meg a minimálbért adják, tehát még kevesebbet, mint az irodai munkáknál. Persze függ attól, hogy ott is milyen beosztásban dolgozol, de ha csak egy vagy a sok közül, aki áll a szalag mellett, akkor minimálbérnél nem fogsz sokkal többet kapni, legfeljebb párezer forinttal.

2019. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!