Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orvoslátogatónak megéri menni?

Orvoslátogatónak megéri menni?

Figyelt kérdés
Biológia szakot szeretnék végezni az egyetemen, és láttam hogy azután ez is egy kilátás. Azt hallottam hogy jól keres, de megéri?

2019. júl. 14. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Ha van sales-es vénád, mindenképp. Ugye az orvoslátogató egyre több gyógyszert próbál "rásózni" a dokira, hogy adják el. Nem árt ha jóképű/szép vagy, nagyon jó a beszélőkéd, hogy az öreg, mogorva orvosokat is meggyőzd hogy, mittomén, álljon át a Teváról a Richteres antidepresszáns kiírására (csak mondtam valamit).

Ha nincs, biológusként is bőven el tudsz helyezkedni a számos gyógyszer- és kémiai gyárban.

2019. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
nem azert, de a biologia szak eleg nehez ahhoz, hogy ilyen munkát végezz vele utana. nagyon kevesen vegzik egy el évbe. 1 csoporttarsam ment utana orvoslatogatonak, de ő olyan buta volt ehhez a biosz szakhoz,.mint a tök, kutatónak ugy sem lett volna jó. De azt garantálom, hogy 1-2 év.biosz szakon es nem akarsz orvoslátogató lenni :)
2019. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Remélem nő vagy és rohadt jól nézel ki, mert más esetben nem hiszem, hogy szívesen meghalgatnám azt, amit te biológusként próbálsz a gyógyszerekről elmakogni,úgy hogy életedben beteget nem láttál el semmilyen szinten és soha nem tanultál normálisan gyógyszertant. Egyébként az orvoslátogató egy lenézett, megtűrt aljamunka, persze lehetne ezt is tök jól csinálni, ha valaki hozzáértő csinálná. A valóság viszont az, hogy az orvoslátogatók többsége primitív, bunkó, agresszív porszívóügynök, múltkor a KRKA-s marha úgy próbálta ránk sózni az amoxicillint, hogy az bio... hát pont lesz..om, orvos vagyok nem pedig hippi. Ráadásul mostanában nem hoznak tollat.
2019. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!