Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerinted is bekéne fagyasztan...

Szerinted is bekéne fagyasztani az oktatást Magyarországon? Lentebb, hogy mire is gondolok.

Figyelt kérdés
A felsőoktatásra gondolok. Most nem a diplomagyári hüleséget akarom fújni, mert rám is ugyanezt mondják. De: Nincs így sem meló, és csak jönnek és jönnek kifele az ujabb és ujabb végzősök, és nincs meló még nekünk sem. És előttem már nem egy ujjoncnak van azóta meló én meg várok egy éve már, még jó hogy melóztem egy évig előtte. Mi a véleményetek? Tom hogy mindenkinek joga van, de legyenek már cégek is akkor mert ez kilátástalan xarság az egész éés már nagyon unom.
2010. júl. 10. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám, mivel nekem már megvan :P
2010. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:) na jó de ez nem érv. mert úgyis ezt mondanák rá hogy könnyen beszélsz. de ugye érthető ahogy leírtam?
2010. júl. 10. 21:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Fagyasszák be, lecarom. Nekem diploma nélkül szellem foglakozással a fizetésem nettó 150.000 és minden évben van fizetésemelés.
2010. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:) Mi jót dolgozol ha nemvagyok indiszkrét?
2010. júl. 10. 22:05
 5/17 anonim válasza:
Ideírok, hogy lássam a válaszát a gazdagembernek...
2010. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem gazdag ő ettől, de szép kis summa az tuti. Jobb mint az én jelenlegi huszonnyolcam és még albit és rezsit is fizetek ebből.
2010. júl. 10. 22:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Túl sok az ember, túl kevés a fóka.
2010. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vajon mi lehet az a diploma nélküli szellem(i) foglalkozás??Amivel 150 ezret lehet keresni?Kíváncsi vagyok nagyon,nekem is ilyen munka kellene.
2010. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nem, mert pl. a gyógyszerész-szakma jelenlegi tagjai kiöregedőben vannak, ott bizony hiányozna az ember... és sok-sok ilyen munka van ám!
2010. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 150.000 nettó.

13 éve dolgozok postán, nagyon lentről kezdtem, de ott értékelik a szorgalmat. Mára már egy közepes posta vezetője vagyok. Ha nem sikkasztasz nyugdíjas meló.

Az utolsónak jelzem,nekem elég a 150.000 nettó. Nincs tartozásom, van 2 tehermentes ingatlanom, fiatal vagyok (remélem a 39 annak számít).

2010. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!