Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a főnök még egy apró...

Girlll3 kérdése:

Ha a főnök még egy apró fordítást is leellenőriztetett mással, akkor mégis mennyire bízhatott bennem?

Figyelt kérdés
Angolul kellett fordítani, csupán két mondatot és azzal se volt elégedett, egy kolléganőmmel ellenőriztette le. Megjegyzem, hogy szerintem magyarosra sikerült lefordítani, de tényleg nem értem miért ellenőrizte le a munkámat.

2019. júl. 20. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem nagyon.
2019. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na, ez az. Akkor meg minek alkalmazott?
2019. júl. 20. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mióta dolgozol ott és ő mennyire tudja, hogy milyen a nyelvtudásod?
2019. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as 4 hónapig dolgoztam ott. Különféle hibákra hivatkozva kirúgott engem.
2019. júl. 20. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Há takkó.
2019. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha nem ment, hibáztál, ellenőriztek ráadásul ki is rúgtak, az a sanda gyanúm, hogy a volt főnököd nem bízik benned 100%-ig. De fene tudja...
2019. júl. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, de minek vett fel? Inkább ez itt a nagy kérdés, ha ennyire bizalmatlan volt.
2019. júl. 21. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt veled elégedett egyszerűen. De adott neked egy esélyt, hiszen felvett azt meg teljesen megértem, ha egy új alkalmazottban nem bízik meg azonnal maximálisan. Sajnos ez most nem jött össze. Ha valóban követtél el hibákat, vond le a tanulságot, ha nem, akkor meg volt egy szemét főnököd, engedd el.
2019. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hol dolgoztál? A kincstárban mánia minden xart leeellenőriztetni, bár ott igen ritka az idegen nyelvű dokumentum. (Meg a féléves próbaidő is a közigazgatásra jellemző.
2019. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!