Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtam a munkahelyemen,...

Felmondtam a munkahelyemen, mennyi idő múlva utalják ki a fizetésem? Multinál voltam.

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem másnap utalták. Amúgy meg 5 napon belül kötelesek rendezni, kiadni a papírjaidat is.
2019. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem utalják akkor hamar mert fontos!
2019. júl. 22. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

1-es válasza azért nem igazán pontos: attól, hogy valaki felmond a munkahelyén, még nem kapja meg azonnal a pénzt.


Kérdező, próbaidős voltál esetleg napi bejelentéssel dolgoztál vagy határozatlan idejű szerződésed volt?


Ha az utóbbi, akkor van felmondási idő, általában 30 nap és felmondási idő leteltével, az utolsó munkában töltött naptól számítva legkésőbb 5 munkanap alatt kell megkapnod a fizetésedet és a kilépő papírokat.


Ha próbaidős vagy napi bejelentéses voltál, akkor az utolsó naptól számítva 5 munkanap - de fizethetnek azonnal is

2019. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbaidős voltam
2019. júl. 22. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen, max 5 munkanapon belül kellene megkapnod.
2019. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. júl. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!