Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van értelme úgy facebookon...

Van értelme úgy facebookon árulni, hogy nem rakom ki a fényképemet, nevemet? Vhol kellene hirdetnem a terméket vagy szoktak csak úgy random keresgélni termékeket a face-en?

Figyelt kérdés

Teszveszen, Vaterán árulom a megunt dolgaimat, de szeretnék Meskázni is a saját készítésű termékeimmel. Facebookom nincs, de az értékesítés miatt nyitnék egyet "névtelenül", viszont ekkor sem raknám fel magam.

Az más kérdés, hogyan találnak meg az emberek, mert random nem vennék fel senkit sem ismerősnek, nyilván az értelmesebbje vissza sem igazolna.



2019. júl. 23. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs értelme, ha gyanús lesz a facebook-nak a profilod, fel fogják függeszteni addig, ameddig nem igazolod a valódiságát az adatoknak...
2019. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor egy kicsit kitöltöm, fotónak meg felteszek egy terméket. Kölcsönkértem egy face-t, megnéztem pár alkotót, ilyet nem akarok írni, hogy:

gyertek, nézzétek meg a termékeimet, amelyik tetszik, keressetek msn-en,

kedvezménnyel vásárolhattok,

ilyen szuper, olyan szuper, segítek nektek választani, stb. stb.

Ilyen szövegeket nem tennék fel és az ismerősöket sem terhelném, hogy vásároljatok, mert különben nehéz lesz a megélhetésem.

Szóval, én hobbiból készítek ezt-azt, nyilván jó lenne, ha el is tudnám adni, plusz bevételnek remek lenne. Ha az ismerősnek kedvezményt adok, akkor az ő ismerőse is elvárja vagy megveteti Mancival, aztán még a végén mínuszban leszek... Csak még azt nem tudom, hogy lesznek vevőim ismerősök nélkül, még ezt kell kitalálnom.

2019. júl. 27. 06:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy a bevételedből adóznod kell és ehhez vállalkozónak vagy adószámosnak kell lenned?

Nehogy azt hidd a NAV nem ellenőrzi a facebook oldalakat...

2019. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. tudom, hogy adózni kell utána, voltam bent az apehnál, de nem kell egyéninek, meg katának, marinak... lennem, elég magánszemélyként, kell adószám, számlatömb és kész.


A 2. kérdésben írtam bővebben a tervemet, szerintetek ez így még mindig sanszos? Nem feltétlenül a nav miatt, hanem hogy lesznek így vevőim? Vagy hogy szoktak árulni a facen keresztül? Nagyon nem akarok fent lenni a face-en, csak amennyire nagyon muszáj.

2019. aug. 1. 19:49
 5/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Engem tiltott a Facebook mert egy robogót 3 adok veszek csoportban meghirdettem, de nem volt egy ismerősöm sem, nem volt kitöltve az adatlapon sem normálisan...
2019. dec. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!