Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha vállalkozáshoz kérek...

Ha vállalkozáshoz kérek támogatást milyen formában célszerűbb? Háta fehér lapokra nyomtatott dokumentummal, kétoldalassal, háta már hasznát kidobásra szánt papírra nyomtatva (a környezet és költség kímélés jegyében), vagy

Figyelt kérdés
ép ki sem nyomtatni hanem laptop vagy projektor segítségével prezentálni?
2019. júl. 31. 13:36
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
"Amúgy a 27es komment után én csodálkoznék, ha ez a "kód" működne." nekem az nem baj ha ugy termel profitot hogy közben te csodálkozol. A nagy dolgokra amúgy is sokan rácsodálkoznak, nem újdonság. De azt el kéne dönteni, hogy most akkor a mérettől függ e bármi, vagy nem. Mert szerintem nem.
2019. aug. 1. 15:12
 32/42 anonim ***** válasza:

Valószínű a helyesírásod és írásképed miatt mondta az egyik válaszoló, hogy csodálkozna ha működne. Ha a kódod is ilyen hanyagul van megírva, mint a pársoros válaszaid az nem jelent túl jót.


Hogy a program mérete mennyire számít az majd kiderül a tesztelés alatt, aztán majd élesben. Viszont szerinted nem számít, oké elfogadom, akkor mégis minek akarod kinyomtatni? Hisz te magad mondtad, hogy nem számít a kódod mérete, így lehetne akár 100 oldal is meg 20000 oldal is a jelenlegi 3500 helyett, hiszen a "gigabájtok korában" lényegtelen.

Egyébként azzal egyetértek, hogy nem kell mindent agyon optimalizálni, pláne ha a jövőbeli feltehetőleg üzleti felhasználóknak lesz pénze megfelelő hardverre.

Szóval ne nyomtasd ki, abból a pénzből meg energiából inkább csinálj jobb prezentációt.


Továbbá ha tetszik ha nem, meg kell győznöd az embereket, hogy miért jó a terméked. Nem alaptalanul kell hantázni és nagyokat mondani, mint valami kezdő seftes brókernek. De észérveket muszáj felhozni a programod mellett.

Ha most valaki elém állna és annyit mondana, hogy "én tudom használni és amúgy működik is, de kéne még 10 millió forint, hogy igazán jó legyen" arra nem adnék pénzt. De ha normálisan elmondja mi ez, miért jó most és miért lehet jó a jövőben, valamint mire költi azt a pénzt amit én adok neki és még a közben felmerült kérdéseimre is tud értelmes választ adni, na akkor befektetnék. Valahogy így kell ennek működnie.

2019. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

na de irtam, hogy a milliok a nyerességből kellenek, nem pedig attl akitől a pénzt kérem. igy a programomrol nem kell meggyőzni. elétenni az asztalra azért kell hogy látszon mekkora. persze elétehetek 2 lapot is s mondhatom, akkora, na de minek hazudni? hazudhatnám azt is hogy tízszer akkora na de azt is minek? nem lehetne valahogy egyszer az életben igazat mondani, s pont akkorát tenni az asztalra, amekkora az valójában?


a helyesirás kérdése azért nem stimmel, mert hibás iráskor egy program leáll, vagy nem azt csinálja amit kell. persze ha hibás, nem azt csinálja amit kell, d eközben pénzt termel az nekem ugy jo, de ez az ami nem tul valoszinu.

2019. aug. 1. 17:33
 34/42 anonim ***** válasza:
A kutyámat nem bíznám ilyen ostoba emberre, nemhogy a pénzem.
2019. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
melyik mondatommal nem értesz egyet? az igazmondás szukségsségével vagy h nem valoszinu h egy hibás program miliomossá tesz?
2019. aug. 1. 17:52
 36/42 anonim ***** válasza:

"elétenni az asztalra azért kell hogy látszon mekkora"


Ember... kevered a szezont a faxommal. Annak kell látszania, mekkora.


Mondtam már, nem vagy Margaret Hamilton.

2019. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
akkor meg miért gond ha látszik, hogy mekkora? nem az számít hogy nagy vagy kicsi hanem az hogy látszik e, mekkora. anélkül fogalma se lesz senkinek hogy mekkora és a bizonytalanság frusztrál. te is ettől vagy ilyen beteg, hogy nem tudod, mekkora.
2019. aug. 1. 21:12
 38/42 anonim ***** válasza:
Leszarom a kódod, megmondtam, hogy biztos vagyok benne, hogy egy túlírt kalap xar, tele logikai hibákkal. Ugyanis nem tudsz magyarul se, nem érted az érveket, nem fogod fel a magyar nyelvet sem. És alapvető dolgokkal nem vagy tisztában.
2019. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
legalább tudom, mennyit ér a véleményed, mit ér az ha valamiben biztos vagy.
2019. aug. 1. 21:31
 40/42 A kérdező kommentje:
érveket nem értem? szerintem irtam, hogy nem vagyok hive a győzködésnek, ép te vagy az aki ezt nem értette meg.
2019. aug. 1. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!