Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ötletek saját vállalkozás...

Ötletek saját vállalkozás indításához?

Figyelt kérdés
Gyes után sajnos nem tudtam vissza menni a régi munkahelyemre (pedagógus diplomával rendelkezem). Falun lakunk, így nem túl nagy a kínálat a munka lehetőségeket illetően. Kisgyermek mellett nem tudom vállalni azt, hogy más városban/településen dolgozzam, így viszont elég kevés a lehetőség. A férjemmel gondolkozunk valamilyen vállalkozás indításán. Tisztában vagyok vele, hogy nem egyszerű, így ÖTLETEKET VÁROK NEM PEDIG "KIOKTATÁST". Esetleg olyat, amit itthonról is lehet végezni. Valami webshop pl.
2019. szept. 5. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amihez értesz. Pl online tanfolyamhoz pl még vallalkozas sem kell eleg az adószám.


Gyesről visszatérőként támogatott munkaerokent tud foglalkoztatni a férjed, ha neki pl van biztos állása. Ezzel nem a vállalkozásból veszed ki kényszeresen a magas adó terhek mellett a nettó jovedelmet igy hoszabb távon is életképesebb lehet a dolog. Munkaügyi ben esezleg önfoglalkoztatáshoz is kapsz támogatást, de magát a piaci lehetoseget senki nem fogja megmondani helyetted , mert 1. Minek csinálna magának konkurenciát, 2. az ő piaci lehetosegei nem garancia a tiedre is. Hiába nyit pékséget a szomszéd és látod megy neki nyithatsz de nem fog duplázódni a fizetőképes kereslet ahogy a 29.milliomodik webshopra sem jut annyi vevő, mint 10 éve a 20.000-iknek volt.

2019. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora a falu ahol éltek és mennyire lenne rá kereslet, de családi bölcsődében nem gondolkodtál? Annyit tudok, hogy komolyan szabályozzák őket, de sosem néztem utána, hogy ez a gyakorlatban mit jelent.
2019. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

A CSANA nekünk is már eszünkbe jutott és a minap egy helybéli is javasolta. Nagyjából 2300fős kis falu vagyunk.

2019. szept. 5. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!