Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan készítsek egy saját...

Hogyan készítsek egy saját portfólió weboldalt, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Grafikus vagyok, tehát a design-t meg tudom tervezni, ezért csak azokra a dolgokra vagyok most kíváncsi, amik a látványterv elkészülése után jönnek, tehát hogy mik a működő weboldal megvalósításához szükséges lépések. Milyen programok kellenek ehhez, mit javasoltok egy kódírásban abszolút kezdőnek? Honnan tudnám ezt megtanulni? Az a baj, hogy a legtöbb webdesign tanfolyam, amiket eddig találtam, azoknak van kitalálva, akik teljesen a nulláról indulnak, tehát magukba foglalnak a logótervezéstől kezdve rengeteg mindent, amiket én már tudok, ezért nem szeretnék befizetni egy ilyenre. Azt szeretném tudni, hogy hogyan lesz élő az oldal. Vannak esetleg konkrétan erre fókuszáló anyagok akár ingyenes, akár fizetős formában, amik jók és könnyen érthetőek is? Köszönöm. :)

2019. szept. 26. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Webnode/Wix vannak sablonok, az a legegyszerűbb


Ha kicsit több macerát akarsz, de fele annyiért, akkor olyan hoszting szolgáltató, akinél wordpress sablont tudsz használni és veszel egy szép sablont


Mindenhol van kifejezetten portfoliós sablon

2019. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem azért a két fillérért, de egy valamire való megrendelő komolyan tudna venni egy grafikust Webnode/Wix-es portfólió oldallal?
2019. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, azt kihagytam, hogy teljesen egyedit szeretnék csinálni.
2019. szept. 26. 12:01
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Joomlának nézz utána, hasonló, mint a wordpress, de (szerintem) kicsit komolyabb. Rengeteg oktató videó anyag cikk stb van róla, otthon is megtanulható a használata.
2019. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
#2, az összes sablonjuk testre szabható és sehol nem lesz rajta, hogy sablont használt, akkor miért is ne?
2019. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező a wix és a webnode is ingyen kipróbálható, ha nem tetszik, nem fizetsz náluk elő, ennyi
2019. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
<!DOCTYPE html>...
2019. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 ezt kifejtenéd esetleg bővebben? :)
2019. szept. 26. 14:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Arra célzott, hogy kézzel megírod.
2019. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, de a kérdésem pont az volt, hogy ezt hogyan kell, honnan tudnám megtanulni...
2019. szept. 26. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!