Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan készítsek egy saját...

Hogyan készítsek egy saját portfólió weboldalt, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Grafikus vagyok, tehát a design-t meg tudom tervezni, ezért csak azokra a dolgokra vagyok most kíváncsi, amik a látványterv elkészülése után jönnek, tehát hogy mik a működő weboldal megvalósításához szükséges lépések. Milyen programok kellenek ehhez, mit javasoltok egy kódírásban abszolút kezdőnek? Honnan tudnám ezt megtanulni? Az a baj, hogy a legtöbb webdesign tanfolyam, amiket eddig találtam, azoknak van kitalálva, akik teljesen a nulláról indulnak, tehát magukba foglalnak a logótervezéstől kezdve rengeteg mindent, amiket én már tudok, ezért nem szeretnék befizetni egy ilyenre. Azt szeretném tudni, hogy hogyan lesz élő az oldal. Vannak esetleg konkrétan erre fókuszáló anyagok akár ingyenes, akár fizetős formában, amik jók és könnyen érthetőek is? Köszönöm. :)

2019. szept. 26. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Egy abszolút fapados megoldás aznap meglesz - egy profi pedig évekbe telhet.

Lődd be magad, hogy mennyit ér neked.

2019. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Természetesen profit szeretnék, de azt hittem, hogy az eddig leírtak alapján ez egyértelmű. Tehát mindegy, hogy mennyi idő alatt lesz meg, nem sürgős, csak szerettem volna valamivel konkrétabb segítséget kapni, hogy honnan tudnám ezt megtanulni, teljesen kezdőként milyen weboldalakról tudnék művelődni a témában...
2019. szept. 26. 20:05
 13/13 anonim ***** válasza:
nem fogsz kézzel programozni, nézd meg amiket eddig ajánlottunk
2019. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!