Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lakáskiadásból meg lehet...

Lakáskiadásból meg lehet élni? Budapesti ingatlanokra gondolok.

Figyelt kérdés
Akárhányszor lottózom, mindig erre gondolok, hogy a főnyereményből lakásokba (is) fektetnék. Tíz lakás, lakásonként százezerért az egymillió forint. Ebből lejön valamennyi adó, de ha van mellette állandó állásom, azért nem olyan rossz fizetés-kiegészítésnek. Egyedül a hátrányaival nem vagyok tisztában. Mit gondoltok?
2019. okt. 18. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké , 10 lakás bizonyos fejlesztések stb , ezek után adózni közjegyzőt fizetni a tételes szerződésekre . A közmű fogyasztókat feltöltősre beszereltetni ha lehet ezek kiadások sok szervezés megoldható . Ez ábránd .
2019. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Meg lehet, sokan csinálják.


De három budapesti lakás árát már be lehet fektetni úgy, amiből annyi pénz jön vissza amiből meg lehet élni, és sokkal kevesebb macera mint a lakáskiadás. Arányaiban pedig szerintem lakáskiadásból nem jön annyival több pénz, hogy annak én az összes gondját, baját viselni akarjam.

2019. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

"Egyedül a hátrányaival nem vagyok tisztában"


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

10 lakás már ordas nagy szopás, ha te csinálod, ha meg megbízol egy ügynökséget, az úgy lesápol, hogy csak pislogsz. A kockázatról nem is beszélve.

Jól írják, 10 lakás árát értelmesebben is be lehet fektetni.

2019. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Waht?


lottózol és nyersz min 10 Bpi lakás árát. Eddig ok.


Majd kiadod bérbe és visszamész dolgozni, mert, hogy a kiadás csak fizetéskiegészítés? Itt csak én érzek valami hibát?!

2019. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!