Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinek kell szolnom, ha van 50...

Kinek kell szolnom, ha van 50 profi weboldal nevem?

Figyelt kérdés
Mindenki számára érthető, könnyen megjegyezhető nevekről lenne szó. Ki az a személy, aki ilyenekkel foglalkozik? Kit, vagy mit kell keresnem, hogy biztos kezekbe kerüljenek az oldalak?

2019. okt. 24. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez a biznisz már évtizedekkel ezelőtt kifújt. :D
2019. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
még 20 éve lett volna esélyed, ma senkit nem érdekelsz már :D
2019. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pl mik?
2019. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kell szólnod senkinek. Nem is értem a kérdést, nálad nincsenek "biztos kezekben"?
2019. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Értem. De akkor, miért kerül a weboldalam 5000 dollárba? A másik meg 5.000.000 Ft-ba? Csak mert (a mostani), annyiba kerülne, amit pluszba kinéztem. Akkor valami biznisz még csak van benne, nem?!

Amúgy ilyesmire gondoltam én is, hogy amelyiket nem használom, felrakom a netre pár millióért, és akkor eladom annyiért. Bár jó terveim volnának velük, de azt is eladom (a tervet) és akkor egy teljes pakkot kap a vásárló, nagyon sok pénzért. :)

Vagy olyanra gondoltam még, hogy megcsináltatom az összes nagyobb nevet, és akkor azzal játszom. Most nézek tanfolyamot is, hogy értsek minimálisan a dologhoz, olyan programozó, úgy sem leszek, de azért valamennyire.

Amúgy nem értelek titeket, ha valami egyszer nagy durranás volt, akkor valahol, most is az.

Ez pl. abból látszik, hogy még (így 34 évesen) nem találtam meg a kedvenc oldalaimat, pedig direkt kerestem, sokáig őket... Ez vajon miért van? Milliárd dolláros cégek sem készítettek még olyan jó weboldalt, mint amilyet én elképzeltem (nem is egyet). Szóval én annak látom értelmét, hogy vannak ezek a weblapok, és megcsinálom valamennyire, és úgy ügyködöm vele, megoróbálok, minél nagyobb bizniszt csinálni belőlük (nálam nem csak a weboldal neve a lényeg, hanem a mögötte rejlő vállalkozási lehetőség:) Az lesz a nyerő, mint pl. a Google.com. Arra is biztos azt mondták volna, áh ez mi a szösz? Adok érte 10dollárt max... vagy a Yahoo, azt mekkora vállalkozás lett belőlük? Ezek vezetik az internet világát (ha jól tudom), és milliárdoknál is többet érnek. Igen 20 éve találták ki őket, akkor még csak az általános iskolában tanultam! :)

2019. okt. 24. 12:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Már maga a kérdésed is azt mutatja, hogy ezek nem létező ideák amiket dédelgetsz. Vagy ostromolják tömegek az ajtódat hogy csilliárdokért megvegyék a domainjeid/oldalaid? Gondolom nem. Akkor nincs miről beszélnünk.
2019. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy a weboldal és a domain név, nem ugyanaz?
2019. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

4# de nálam jó kezekben vannak, sőt a legjobban, de azt hinném, hogy (ma már) van olyan hely, ahova be lehet menni egy ilyen kezdeményezéssel, hogy valami legyen is belőle/belőlük. Ha én nagy befektető lennék, biztos csinálnék egy olyan helyet (esetleg weblapot) ahova a jobbnál jobb ötletekkel jelentkezni lehet, (az ilyen átlag embernek) és biztosítva azt hogy nem nyúljuk le az ötleteket, átnézzük, és kitalálunk valami megoldást a dologra. Ez szerintem beválna, és meg is térülne hosszútávon. Hogy híressé tesszük a jó képeidet, zenéidet, weboldalaidat, elképzeléseidet meg megvalósítjuk együttesen, azt te is meggazdagszol.

Szerintem ez működne, ezért keresek olyan embereket, helyeket, oldalakat, amik ezzel foglalkoznak. Na, úgy már jobb kezekben lenne! :) Vagy én magam csinálom meg ezt, és akkor ebből gazdagszom meg! :)) De tanácsokat elfogadok! Mert ez is biztos többe kerülne, mint amennyi nekem van.

2019. okt. 24. 12:31
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Amire gondolsz, az valószínűleg azért nem létezik, mert akkor a befektetők tömegesen lennének megbombázva bénábbnál bénább piacképtelenebb ötletekkel, lásd kickstarter oldalak, és elvesznének közte a ténylegesen jó ötletek.


Egyébként te fordítva akarod megülni azt a bizonyos lovat.


A Google a Yahoo meg a Youtube, egyik sem úgy indult hogy az eredeti elkészítők házaltak vele. Egyszerűen ezek maguktól felgerjedtek, mert annyira jó ötlete voltak és annyira népszerűek, és így keltették fel a potenciális befektetők figyelmét.

2019. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9# Na ez már egy értelmes válasz!

✨💫✨

2019. okt. 24. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!