Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes ezzel...

Szerintetek érdemes ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Mivel nincs tőkém de szeretnék vállalkozni mert alkalmazottként nem vagy csak rosszul fizető munkát kapok és arra gondoltam hogy nyitnék egy webshopot amihez nem kell sok pénz természetesen külföldi webshopot mert Magyarok alig vásárolnak valamit tehát külföldieknek. Szerintetek megéri? Persze egyedi dolgokat árulnék rajta nem olyat amiből már sok van például ruha vagy műszaki termékekből rengetek webshop van én egyedi de mégis olyan termékeket néztem ki amiket az emberek fognak venni. Megéri belevágni szerintetek?
2019. nov. 18. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

" Csináltam már egy facebook kisebb webáruházat "


Ha nincs mellé egy szabályos honlapod, akkor jó eséllyel a Facebookos kisebb webáruházad egy szabálytalan valami, adatvédelem, elállási jog, garancia és minden nélkül.

2019. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!