Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szüntessem meg a vállalkozásom...

Szüntessem meg a vállalkozásom vagy mit csináljak? Hónap elején nyitottam egy masszázs szalont egyéni vállalkozóként de egyáltalán nem megy, eddig 2 vendégem volt és nincs is érdeklődés íránta.

Figyelt kérdés
Viszont ettől függetlenűl a könyvelőt,bérletidíjat,adókat fizetnem kell.Érdemes még energiát és pénzt erre fordítanom,vagy szüntessem meg az egésszet? Gondolom ha lassan 1 hónapja nincsenek vendégeim akkor ez után sem lesz annyi hogy pluszba jöjjek ki minden hónapban?Vagy mennyi idő míg ez beindul? Már csak a berendezésekre több száz ezret elköltöttem,most meg jönnek a havi kiadások.Úgy érzem jobban járnék ha még most szüntetném meg az egészet.
2019. nov. 21. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

"A fővárosban valószínűleg akkor is megélnél, ha belőlem nem is látnál pénzt, bár itt a fenntartási költség is több."


8-asnak: Bp. belváros, kis masszázsszalon, hónapokig vegetált majd bezárt.

2019. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hja, hát mert itt van Thai masszázs is, nem is egy. Ha valaki fel akar vágni a kollégái előtt, akkor már inkább olyanba megy :P
2019. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen feltételek mellett tényleg át kell gondolni a bezárást, vagy átmenni másodállásba vele és meló után építeni a vendégkört.


Masszázskultúra Mo-on a béka segge alatt van.

2019. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még valami.

Multik sok féle juttatást adnak, és nálunk van irodai masszázs.

Csak a széket hozza a masszőr, heti 2x jön.

Neki akkor is megvan a pénze, ha épp nem megy be senki, de amúgy újabban rákaptak a dolgozók.

Ha a szomszéd városban 3-4 ilyen multihoz bejutnál, már megélnél belőle. És ez nem egész napos, nálunk heti 2x2 órát van.

Emellett még nyitva lehetne a saját szalonod is, max nem 10-kor nyitsz, hanem délután 3-kor.

Úgyis munka után mennek edzeni meg szaunázni meg masszíroztatni az emberek.

2019. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én Sopronban vagyok masszőr egy Üzletházban

Rengeteg ember jár erre. Első honapom 100.000+lett. Mármint annyit nyereség.

Itt ezen a részen 11en vagyunk masszőrök egymás hegyén hátán,de ismerjük és bírjuk egymást.

Október csodás volt. November siralmas. Meghirdettem ezer Ft kedvezménnyel és ugranak rá...fizetett hirdetés fontos. Szórólap.

Akciók, nyereményjáték, névjegykártya!

2019. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem... a navnál adószámos magánszemélyit válts ki, mert nem nagyon vannak ügyfeleid, nem várhatják el, hogy te fix adót fizess. Ez egy tetű ország, használd ki a jogi kiskapukat, külföldön nem csinálnák ezt veled.
2020. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!